Sefa Doğanay Hilal Cebeci Panpiş Taklidi izle

Son Güncelleme: 15.09.2020 14:52

Sefa Doğanay Hilal Cebeci Panpiş Taklidi izle – Sefa Doğanay bu sefer de Panpiş’le kırdı geçirdi. Taklit ustası Sefa Doğanay katıldığı canlı yayında adeta kırdı geçirdi. Sefa Doğanay Panpiş taklitiyle stüdyodakileri gülme krizine soktu.

Taklit ettiği ünlülerin ağzında Hilal Cebeci gibi konuşan Doğanay, stüdyodakileri kahkahaya doğdu. Sefa Doğanay bu sefer de ünlülerin taklitini Hilal Cebeci’nin çıkarttığı Panpiş kelimesine uyarladı.

CNN Türk erkanlarında Mesut Yar’ın hazırlayıp sunduğu Burada Laf Çok’a katılan taklit ustası Sefa Doğanay yine gülme krizlerine soktu.

Sefa doğanay’ı şüphesiz Türkiye’de tanımayan yoktur. Yetenek sizsiniz Türkiye yarışmasında bu sene birinci oldu. Sefa Doğanay yaptığı taklitler ile herkesi büyülerken en çok Nihat doğan, Yıldız Tilbe ve Bülent Ersoy’un seslerini birebir taklidini yaptığı için Türkiye onu unutmuyor.

Taklit ustası Sefa Doğanay bu seferde Hilal Cebeci’nin panpişlerini diline doladı. Doğanay taklit ettiği ünlülerin ağzından panpişlerim deyince ortalığı kırdı geçirdi.

Ekolay

Yorum yapın