Tarkan 13 Şehit Haberi üzerine Konserini Yarıda Kesti

Son Güncelleme: 22.09.2020 16:38

Tarkan 13 Şehit Haberi üzerine Konserini Yarıda Kesti – Vatan toprağı için canını seve seve veren şehitlerimiz varken ve Türkiyede milyonlarca insan üzülürken başka tarafta sevinç çığlıkları atmak yakışmazdı elbette. Bazı programlarda ne yazıkki bunlar oluyor ama Tarkan 13 şehit haberi üzerine konserini yarıda keserek bu konuda ne kadar duyarlı olduğunu gösterdi.

Ünlü şarkıcı Tarkan, Trabzon’da verdiği konseri, Diyarbakır’daki terör saldırısı dolayısıyla erken bitirdi.

Karadeniz Teknik Üniversitesi’ndeki konser alanını yaklaşık 50 bin kişi doldurdu. Sahneye çıkan Tarkan, iki şarkı seslendirdikten sonra kısa bir ara verdi. Aranın ardından dönen Tarkan, gün boyu konser çalışması yaptığı için Diyarbakır’da yaşanan terör saldırısından yeni haberdar olduğunu ve bunun büyük üzüntüsünü yaşadığını ifade etti.

Tarkan, izleyicilere “Dilerseniz bir şarkı daha söyleyip konsere son verebiliriz ya da şarkılarımızı bu acıların sona ermesi için söyleyebiliriz. Ben sizin kararınızı bekliyorum” dedi. Sanatçının sözleri üzerine seyirciler, “Şehitler ölmez, vatan bölünmez” sloganı attı. Tarkan da bir şarkı daha söyleyip konseri bitirdi.

Yorum yapın