Nigar Salman Twitter Pozları ile Muhteşem

Nigar Salman Twitter Pozları ile Muhteşem – Muhteşem twitter pozlarına bu sefer Nigar Salmanda katıldı.

Albümüyle müzik dünyasına hızlı bir giriş yapmaya hazırlanan Nigar Salman Hilal Cebeci’nin panpişlerine karşı İnci Sözlük tarafından ‘yılın panpası’ seçildi.

Genç şarkıcı kendisine İnci Sözlük yazarlarının ricasını kırmadı ve sözlük için özel bir fotoğraf çektirdi. Twitter üzerinden yayınladığı bu fotoğraf twitter dünyasına bomba gibi düştü, fotoğraf İnci Sözlük’te paylaşıldı ve yazarlar tarafından büyük övgüyle karşılandı.

Genç ve başarılı sanatçı Nigar Salman İnci Sözlüğe olan sempatisini ve sevgisini her fırsatta twitter üzerinden açıklıyor. Kendisine gelen tweetlerde takipçilerinin tepkisi “Nigar sen Hilal’i bir milyona katlarsın”, “Panpişlere ölüm, yaşasın panpalar”, “Nigar geldi, Hilal kenara çekilsin”, “Hilal kendine Nigar’ı örnek almalı” şeklinde yüzlerce tweet yağıyor.

Bilindiği üzere İnci Sözlük korkusuz ve gayet açık, sivri bir dille eleştirilerini yapan bir sözlüktür. İnci Sözlük yazarlarının “yılın panpası” seçtiği genç sanatçı sözlüğe olan sevgisinden ötürü yarın gece çok daha etkileyici bir fotoğrafını sözlük yazarları için ekleyeceğini bu gece twitterda açıkladı.


Mynet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir