ivana sert aldatıldı mı?

Son Güncelleme: 15.09.2020 07:36

ivana sert aldatıldı mı – Yurdal Sert karısı İvana Sert’i aldattımı – İkoncan İvana Sert’in eşi işadamı Yurdal Sert, Bodrum’da bir kadınla eğlenirken görüntülendi.

Fethiye’de bulduğumuz İvana Sert’se, “Bir kez beni aldatmasına göz yumarım dedim ama bu başka” deyip ekledi: “Öyle bir şey varsa tepki gösteririm.”

* Önceki akşam Bodrum’da bir otelde defile izleyen Yurdal Sert, sonrasında Türkbükü’nde bir kulüpte fotoğraflandı.

* Gecenin ilerleyen saatlerinde esmer bir güzelle samimiyeti artıran işadamı, sabaha karşı kulüpten çıkıp yanındaki kadınla çorbacıya gitti. İkilinin bir sonraki durağı açıkta demirli bir yat oldu.

* İvana Sert’le sekiz yıldır evli olan Yurdal Sert bir röportajında şu açıklamayı yapmıştı: “İvana’yla bu konuyu konuştuk. Bana ‘İstersen ihanet edebilirsin. Seni bir kaçamak için bırakmam’ dedi. Ben de ona sadakat yemini ettim. Çok seksi ve güzel bir karım var. İhanet aklımın ucundan geçmiyor.”

* Fethiye’de bulduğumuz İvana Sert’se şaşkındı. Sert, “Daha önce yurt dışına çıktığında bir kez beni aldatmasına göz yumarım dedim ama bu başka… Öyle bir şey varsa ona göre tepkimi gösteririm. Kim olduğunu görmem lazım. Arkadaşı olabilir. Aldatma varsa tepkisiz kalmam” dedi.

* Yurdal-İvana Sert çiftinin bir oğulları bulunuyor.

Posta

Yorum yapın