Ayşe özyılmazel Ali Taran Evlendi

Son Güncelleme: 11.09.2020 00:37

Ayşe özyılmazel Ali Taran Evlendi ve Mutlulukları da gözlerinden okunuyordu – Ünlü reklamcı Ali Taran ile Ayşe Özyılmazel dün akşam saat 20.15’de Bodrum’un Göltürkbükü Beldesi’ndeki özel bir villada kıyılan nikâhla dünya evine girdi.

Canan Yaka, Ergül- Ergil Tanca, İzzet Çapa, Aslı Ekşioğlu, ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi ünlü isimlerin katıldığı yaklaşık 50 kişilik davetli grubunu Ayşe Özyılmazel’in babası Neco karşıladı.

Bodrum Belediyesi nikâh memuru Ümmühan Yurt’un kıydığı nikahın şahitliklerini Hıncal Uluç ve Necati Akpınar yaptı. Gazetecilere açıklama yapan Uluç, “Neco kızlarını bana güvenerek yaptı. Üçüncüsüne karışmam artık. Çok mutluyum birbirlerine çok yakıştılar” dedi.
Neco ise gazetecilerin ’Kızınızın Ali bey ile evlenmesine ne diyorsunuz?’ sorusuna “Daha gemi gelmedi, karşılayamadım” diye yanıt verdi.

Nikâhta Ali Taran’ın Özyılmazel için üzerinde ’Kalp’ fotoğrafı bulunan bayrak getirttiği görüldü. İmzaların atılmasının ardından nikâh töreni konfetilerin fırlatılması ile sona erdi.
Ali Taran’ın nikahta beyaz tişört, beyaz pantolon ve siyah ceket, Özyılmazel’in ise beyaz gelinlik giydiği görüldü.


Nikahtan 15 dakika sonra gazetecilere görüntü vermek için villanın kapısına gelen çiftin heyecanlı ve mutlu oldukları görüldü. Taran “Sizi çok yorduk galiba, kusura bakmayın” dedi.
Çift birbirlerini öpüp sarılarak poz verdi.

NİKÂH HAZIRLIKLARI İÇİN TALİMAT YAĞDIRDI
Göltürkbükü Beldesi’ndeki villaya nikah öncesinde, konuklar için bol miktarda yiyecek, içecek ve çiçekler taşındı. Ali Taran ise nikâhta bir aksaklık yaşanmaması için oradan oraya koşup talimatlar yağdırdı.İkilinin yarın (bugün) sabah saatlerinde lüks bir yatla mavi yolculuğa çıkacağı ve Datça, Knidos, Simi, Kilimli ve Leros adalarını gezeceği öğrenildi.

Posta

Yorum yapın