Shia LaBeouf Megan Fox Eşini Benimle Aldattı Dedi

Son Güncelleme: 15.09.2020 07:35

Shia LaBeouf Megan Fox Eşini Benimle Aldattı Dedi – İlişkileri belli süre sonra medyaya yaymak özel birebir olan gizli kalması gereken sırları millete anlatarak deşifre etmek son zamanlarda moda oldu. işte haberin ayrıntıları;

Hollywood’un en seksi kadınlarından Megan Fox’un ‘Transformers’ filmindeki rol arkadaşı Shia LaBeouf, acı konuştu

Transformers’ filmiyle ünlenen aktör Shia LaBeouf, Hollywood’un mutlu çiftlerinden Megan Fox ve Brian Austin Green’in evliliğini ateşe atacak açıklamalarıyla gündemde.
Gece hayatında karıştığı kavgalarla ünlenen 25 yaşındaki oyuncu, aktrisin eşini kendisiyle aldattığını söyleyerek magazin gündeminde manşetlere oturdu.
‘Transformers’ filminde başrolü paylaştığı Fox için “Megan’la aramızda bir şeyler yaşandı” şeklinde konuşan LaBeouf, “6 ay boyunca sizi çekici bulmaya çalışan biriyle aynı sette oluyorsunuz ve bir süre sonra siz de onu çekici buluyorsunuz. Bu durumda iş ve hayatı ayıramıyorum” dedi.
İngiliz Daily Mail sitesinde yer alan habere göre Fox’un o sıralarda nişanlı olduğunu bilmediğini de ifade eden aktörün bu açıklamaları, üçüncü ‘Transformers’ filmi ‘Transformers: Dark of the Moon’un gösterime gireceği 1 Temmuz’dan sadece birkaç gün öncesine denk gelmesi kafalarda soru işareti yarattı.
Fox, üçüncü filmde oynamıyor. Rolü Rosie Huntigton Whiteley almıştı.

Posta

Yorum yapın