Kim Kardashian Hamile Kalmak istiyorum Dedi

Son Güncelleme: 15.09.2020 02:42

Kim Kardashian Hamile Kalmak istiyorum Dedi – Herhalde bununda reklamını yapacak ne biçim insanlar var dünyada. Her şeyi reklam malzemesi olarak görüyorlar. Bakın şimdide ne demiş.

Geçtiğimiz haftalarda sevgilisi basketbol oyuncusu Kris Humphries’le nişanlanan 30 yaşındaki dünyaca ünlü televizyon yıldızı, bu senenin sonuna doğru çiftin aile kurmak için çalışmaya başlayacaklarını söyledi.


Evlendikten sonra da kendi soyadını kullanmaya devam edeceğini belirten Kim Kardashian, “Evde tabii ki Bayan Humphries olacağım. Soyadimi belki Kardashian-Humphries yapabilirim, ama iş için her zaman Kardashian soyadımı kullanacağım. Evde Humphries kullanılacak.” şeklinde konuştu.

Her zaman büyük bir aile istediğini vurgulayan Kim Kardashian, ablası Kourtney Kardashian’ın 18 aylık oğlu Mason’i yetiştirmesinin zorluklarını gördüğü için, 6 çocuk hayaliden vazgeçtiğini, artık 4 çocuk istediğini belirtti.


“Hep büyük bir aile istemişimdir. Ama Kourtney’nin Mason’ı büyütmesi, çocuk yetiştirmenin ne kadar zor olduğunu gösterdi.” söyleyen Kim, ” Bu yüzden hiçbir şey için henüz acele etmek istemiyorum.” açıklamasında bulundu.

Yorum yapın