Öyle Bir Geçer Zamanki Tecavüz Sahnesi izle

Son Güncelleme: 14.09.2020 00:36

Öyle Bir Geçer Zamanki Tecavüz Sahnesi izle – Öyle bir geçer zaman ki dizisinde tecavüz sahnesi diziye damgasını vurdu. Ali Cemileye tecavüz etti.

Kanal D’nin fenoman haline gelen dizilerinden Öyle Bir Geçer Zaman Ki’nin dün akşam ki bölümünde, izleyicileri ekrana kilitleyen bir sahne vardı: Tecavüz sahnesi..

Öyle Bir Geçer Zaman Ki’nin senaristleri, kadına şiddetin iyice ayyuka çıktığı bu dönemde, bu konuyu diziye de taşıdı ve Ali’den zaman zaman şiddet gören Cemile, sonunda Ali’nin tecavüzüne de mağruz kaldı!.. Ancak bu soruna değinirken kadını da rencide etmeyen dizi senasitleri, yine Kalan D fenomeni ‘Fatmagül’ün Suçu Ne’ dizinde olduğu gibi öyle uzun uzun tecavüz ve şiddet görüntülerine yer vermedi..

İŞTE ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ’DE O SAHNELER
Ali Kaptan zorla evine girdiği Cemile’ye yeniden birleşmek için evlilik teklifi etti. Ancak Cemile reddedince tüm direnişlerine rağmen zorla ona sahip oldu.

OSMAN DA ŞAHİT OLDU
Sokakta oyun oynayan minik Osman ise eve geldiğinde korkunç bir manzara ile karşılaştı. Annesini yerde perişan halde yatarken bulan Osman, koşarak evden uzaklaştı.

Yorum yapın