Berrak Tüzünataç Engin Altan Düzyatan Sevişme Sahnesi

Son Güncelleme: 21.09.2020 15:31

Berrak Tüzünataç Engin Altan Düzyatan Sevişme Sahnesi – Bu sahnenin filmin önüne geçmemesi için fragmanına bile koymadılar ama filmin galası henüz yapılmışken filmden daha çok konuşulmaya başladı bile.

Engin Altan Düzyatan ile Berrak Tüzünataç’ın başrolünü paylaştığı filmin sevişme sahneleri aylar öncesinden gündeme gelmiş, ancak hem Tüzünataç, hem de yönetmen Leyla Yılmaz bu görüntülerin filmin önüne geçmemesi için fragmanda yer almasını istememişti.

Tüzünataç, “Deniz” karakteriyle seyirciden tam not aldı. Tüzünataç filmdeki cesur sahneleriyle ilgili “Filmlerde ölen insanlarlar gerçekten ölmüyorlar, orada kanlar gerçek kan değil, sevişme sahneleri gerçek değil.

Bizim gerekliliklerimiz var ve biz de onları yerine getirmekle mükellefiz. Bunlar çok normal, üstünde durulmaması gereken konular” diye konuştu.

Pırlanta yüzüğü, kıyafeti ve saç stiliyle göz dolduran Tüzünataç, en kötülerin ödüllendirildiği Altın Bamya’ya aday gösterilmesiyle de olarak da “Kazanırsam gidip alırım ödülümü bakarız” dedi.

Düzyatan filmin eleştirmenler tarafından beğenilmemesiyle ilgili olarak “Tabii beğenmeyenler de çıkacaktır. Sanat görece bir kavramdır, umarım herkes beğenir” dedi.

Mynet

Yorum yapın