irina Shayk Kıllı Tüylü Bacaklarıyla Görüntülendi

Son Güncelleme: 12.09.2020 13:40

irina Shayk Tüylü Kıllı Bacaklarıyla Görüntülendi – Yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo’nun Rus asıllı sevgilisi model Irina Shayk, tüylü bacaklarıyla şaşırttı.

Son olarak Sports Illustrated’a kapak olarak adından söz ettiren, yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo’nun Rus asıllı sevgilisi model Irina Shayk, tüylü bacaklarıyla şaşırttı.

Los Angeles’ta Chelsea Handler Şov çıkışında objektiflere kırmızı mini eteği, siyah deri ceketi ve leopar desenli yüksek topuklu Christian Louboutin ayakkabılarıyla son derece seksi bir görünümle yakalanan güzel model bacaklarıyla şaşırttı. Güneş ışığı vurunca 25 yaşındaki mankenin bacaklarındaki tüyleri alma ihtiyacı duymadığı ortaya çıktı.

Dairesinde perde yokmuş
Güzel model, konuk olduğu şovda, komşularının dairesinin perdelerinin olmamasından şikayet ettiğini de söyledi. İnsanları rahatsız ettiğini hiç düşünmediğini ve şikayet geldiğinde yüzünün kızardığını anlatan Shayk, “İki hafta önce kapıcım beni aradı ve ‘Irina bunu söylediğim için çok üzgünüm, ama komşun dairende perde olmadığı için şikayetçi’ dedi. Ben de perde taktırmak zorunda kaldım. Ne gördüklerini bilmiyorum, ama şikayet ediyorlardı” diye konuştu.


Yorum yapın