Playboy Güzeli Katia Dede Türkiyede

Son Güncelleme: 21.09.2020 03:23

Playboy Güzeli Katia Dede Türkiyede – Yunanistan’ın Playboy kapak güzeli ve TV yıldızı Katia Dede Türkiye’ye geldi. Katia Dede, Halit Ergenç hayranı çıktı

Yunanistan’da Playboy’a verdiği çıplak pozlarla adından çok söz ettiren ve Yunan televizyonu Antenna’da yayınlanan ‘Ola 11’ programının sunucusu Katia Dede, Flash Model Agency’nin davetlisi olarak Türkiye’ye geldi. Türkiye’de bazı markaların katalog çekimlerinde yer alacak olan Katia, sorularını yanıtladı.

Playboy için çektirdiğiniz fotoğraflarınız çevrenizde nasıl yorumlandı?
Yunanistan’da çok beğenildi. Ailemden çekinmiştim ama onlar da dergiyi görünce kızmadılar. Erkek arkadaşım zaten gazeteci, o da bu işin bilincinde. Kapak güzeli olduktan sonra işlerim daha da açıldı. Amerikan Playboy’unun nisan sayısında da kapak olacağım.

Türkiye hakkında ne düşünüyorsunuz?
Türkiye hakkında düşüncelerim hep pozitif oldu. Atalarımızın 100 – 200 yıl önce yaşadığı sorunlar beni pek ilgilendirmiyor. Geçen sene 4 günlüğüne tatile gelmiştim çok beğenmiştim. Şimdi iş için geldim, hiçbir çekincem yok.

Aynı zamanda televizyonda sunuculuk yapıyorsunuz, programınızın içeriği nedir?
Antenna talavizyonunda pazartesi geceleri yayınlanan ‘Ola 11’i sunuyorum. Ünlü isimleri konuk edip onlarla sohbet ediyorum. Sakis Rouvas, Despina Vandi, Yunanistan’daki tüm ünlü isimler programıma konuk oldu. Geçen sene Burak Hakkı ve Sema Şimşek’i de konuk etmiştim.

Türk dizileri artık Yunanistan’da da yayınlanıyor, izliyor musunuz?
Mavi gözlü yakışıklı oyuncunun (Halit Ergenç’ten söz ediyor) rol aldığı 1001 Gece ve Dudaktan Kalbe dizisini izliyordum. Özellikle de Halit adlı mavi gözlü oyuncuyu oldukça başarılı buluyorum. Türk dizileri çok duygusal ve çok başarılı.
Mynet

Yorum yapın