Kim Kardashian Çıplak Fotoğrafı için Ağladı

Son Güncelleme: 08.09.2020 18:57

Kim Kardashian Çıplak Fotoğrafı için Ağladı – O kadar çıplak fotoğraf vermişki neden görünce ağlıyor anlamak imkansız. İşte haberin ayrıntıları;

Kardeşiyle beraber büyük umutlarla New York’a taşınan Kim Kardashian’ın hayatı pek de planladığı gibi gitmiyor. Yıldız ‘Kourtney & Kim Take New York’ adlı şovun dün akşam yayınlanan bölümünde cehennem gibi bir gün geçirdi.

Barda bir erkek hayranı birlikte fotoğraf çektirmek isteyince Kim, genç adamın kızgın kız arkadaşının öfkesine maruz kaldı ve suratına içki atıldı. Onu savunmaya çalışan kardeşi Kourtney’nin eşi Scott Disic o kadar öfkelendi ki kavga çıktı ve Juliet’s adlı bardan atıldı.

Kardashian, W dergisi için verdiği çıplak kapak pozunun ön halini görünce bir dram daha yaşadı. Çok açık olmayan bir sanat fotoğrafı bekleyen 30 yaşındaki güzel kapağı görünce büyük bir hayal kırıklığına uğradı ve “Bu porno” dedi.

Kardeşleriyle konuşurken “Playboy’dakinden bile daha çıplağım” diye hıçkırıklara boğulan TV yıldızı, derginin sözünü tutmadığını söyledi.

“Artık dersimi aldım, bundan sonra teklif Vogue’dan bile gelse soyunmayacağım” diyen Kardashian, dergi piyasaya çıkınca fikrini değiştirdi ve “İyi ki bu çekimi yapmışım” dedi.

Yorum yapın