Hülya Avşar 72.Koğuş Filminde Tecavüze Uğruyor

Son Güncelleme: 15.09.2020 08:56

Hülya Avşar 72.Koğuş Filminde Tecavüze Uğruyor – Bizim nedense filmlerde tecavüz deyince en çok izlenen video olur en çok o izlenir. Alın size filmden bir tecavüz olayı daha. Tecavüz hayranı arkadaşlar bu filmi kaçırmayın.. Ne adamlarsınız ya..

Türk edebiyatının önemli kalemlerinden Orhan Kemal’in, başyapıtlarından biri olan ‘72. Koğuş’, tiyatro sahnesinden sonra ikinci kez sinemaya aktarılıyor. Uzun süredir istediği gibi bir senaryo bulamadığını dile getiren oyuncu Hülya Avşar da dört yıl aradan sonra ‘72. Koğuş’ ile beyazperdeye dönüyor. Genç yaşında kendisine tecavüz etmeye kalkan adamı öldürdüğü için 15 yıl hapse mahkûm olan Fatma adlı karakteri canlandıran Avşar, filmdeki oyunculuk performansıyla adından söz ettirecek.

4 MART’TA VİZYONDA
Sasin Fim’in yapımcılığında sinemaseverlere ulaşacak olan ‘72. Koğuş’ta Hülya Avşar’ın yanı sıra, Yavuz Bingöl, Kerem Alışık, Songül Öden, Ahmet Mekin, Civan Canova, Devrim Saltoğlu, Nursel Köse, Ayça Damgacı, Volga Sorgu, Zeynel Karaca ve daha birçok oyuncu yer alıyor. Murat Saraçoğlu’nun yönetmenliğinde çekilen film, 4 Mart’ta sinema izleyicisiyle buluşacak.

TÜYLER ÜRPERTİCİ OLAYLAR YAŞANIYOR
Hapishanelerde kendini korumak için olay çıkaran ve bu yüzden çok cezaevi değişen Fatma, güzelliğiyle dikkat çektiği için gittiği hapishanelerde kendine ‘Güzel Fatma’ denir. Yeni cezaevinde de kendine hayranlar edinen ve kimseye yüz vermeyen Fatma, bir süre sonra Hilmi’nin hırsına yenilir ve başına tüyler ürpertici olaylar gelir. Kendisine tecavüz eden adamı öldürdüğü için hapse düşen Fatma, hapisanede de tecavüze uğrar.

Hapisanede oldukça zor günler geçiren Fatma karakterini canlandıran Hülya Avşar, oyunculuğuyla adından söz ettirecek.
Yorum yapın