Ebru Polat Demet Akalının Kardeşi ile Aşk mı Yaşıyor

Son Güncelleme: 21.09.2020 22:04

Ebru Polat Demet Akalının Kardeşi ile Aşk mı Yaşıyor – Ebru Polat, Demet Akalın’ın 20 yaşındaki kardeşiyle birlikte olduğunu açıkladı..

Yaklaşık 3 yıldır içinde bulunduğum sanat camiasında bugüne dek kimseyle polemiğe girmedim. Bu basın açıklamasını da gerçekten lüzum gördüğüm için yapmak zorundayım. (ilk ve son olur insallah…) Ben işimde gücümde olmaya gayret gösteren bir insanım. Kimseye laf atmak derdim de yoktur ve asla olmadı.Lütfen yanlış anlaşılmasın ama artık bıktım ve istesem de susamıyorum.. uğradığım haksızlıklar beni yıldırdı. ayrıca karşı tarafın rencide edici sözleri gerçekten maksadını aştı.

Şarkıcı Demet Akalının günlerdir gerek yazılı ve gerekse görsel basına ismimi vermeden bana sataşmak babıyla huzurumu kaçırmak amaçlı laflar söylemekte.. Bu çirkin durumun sebebi aslında 2 yıldır süregelen bir düşmanlık.. Henüz yaptığım işte yeniyim, fakat onun kadar paralar kazanmasamda ben Demet’ten sonra en çok konsere giden şarkıcılardan biriyim.. Bana karşı iş ilişkilerimde kendisi tarafından sürekli engellemeler ve arkamdan laf göndermeler yaşadım. Huzurum hep kaçtı ama sesimi çıkarmadım , adımız yan yana anılmasın, yanlış anlaşılma olmasın diye. Fakat 5 aydır Demetın kardeşi Emirçağ ile saygı duyduğum bir ilişkinin başlamasıyla beraber huzursuzluklar patlak verdi… Evet! Emirçağ’la 5 aylık bir birlikteliğimiz oldu.. Kendisi bana 24 yaşında olduğunu söylemişti fakat 20 yaşındaymış.. ama aşkta yaş sınırlaması yoktur, zaten magazin dünyası da bu tip birlikteliklere bir çok kez şahit olmadı mı? Demetinde sevgilileri ve eski eşleri kendisinden yaş olarak çok küçüktür ona bakılırsa..

Bize bu 5 ayı zindan etti. Emirçağ da bende dayandık ama ben 1 ocakta kendisinden ayrıldım artık üzülmekten yoruldum tabii ki Demetin benim yüzünden kardeşine işkence yapmasından bıktığım da cabası… fakat Demet dur durak bilmiyor. Geçtiğimiz günlerde basına açıklama yaptı, BU KONUYLA ALAKALI beni incitmeye devam ediyor.Fakat Allah herkesin gönlüne göre veriyor işte! Hiç Şaşırmamak lazım ki, o yuzden hiçbir ilişkisinde mutluluğu bulamıyor.Çünkü sevgiye saygısı yok… artık HUZURLA UYUYABİLİR.Çünkü onun sayesinde Emirçağ la ilişkimizi noktaladık. Bunun DIŞINDA DA benimle ilgili düşmanlıkları yok değil.Modacısıyla da çalıştığım için ONUNLA DA da kavga edip ayrıldı.. Bana karşı yapmaya çalıştığı daha çok engellemeler var ama ben daha fazlasını konuşmayacağım,bundan sonrada konu ile ilgili hiçbir şey konuşmak istemiyorum ama herkesle kavgalı ve husumetli olan bu şahsa sormadan da edemeyeceğim; “Herkes Kötü de Bir tek Sen mi İyisin..?

Yorum yapın