Anastasia Volochkova Resimleri Fotoğrafları

Son Güncelleme: 19.09.2020 00:34

Rus Balerin Anastasia Volochkova Fotoğrafları Resimleri – Anastasia Volochkovanın en güzel ve en seksi resimleri fotoları için buyrun;

Şu anda 34 yaşında olan Volochkova, Maldiv Adaları’nda ailesiyle birlikte tatil yaparken çektirdiği yarı çıplak fotoğraflarını bloğunda yayınladı.

Bir fotoğrafın altına “tatil cennetinde de elbiseyle dolaşılmaz ki” yazan Volochkova’nın “Bu çıplak fotoğraflarımı paparazzilere ithaf ediyorum” notu da dikkat çekti.

Bolşoy’dan uzaklaştırılmıştı
Anastasia Volochkova 2003 yılında fazla kilolu olduğu için Bolşoy Balesi’ndeki görevinden uzaklaştırılmıştı.

Çok uzun boylu olmasının yanırda kilo aldığı ve dans sırasında kendisini kaldıracak partner bulunamadığı için Volochkova’nın işine son verildiği ileri sürülmüştü.

Bolşoy yönetimi ise bu iddialara “önerdiğimiz sözeşmeyi imzalamadığı için işine son verdik diyerek cevap vermişti.

Partneri istememişti
Geçirdiği sakatlığın ardından istifa eden Volochkova’nın partneri Yevgeny Ivanchenko, sakatlanma riski nedeniyle diğer baletlerin Volonchkova ile dansetmek istemediğini söylemişti.

Dondurma ve mozarellaya düşkünlüğüyle tanınan Volochkova ise TV kanallarına çıkarak, büyük bir haksızlığa kurban gittiğini öne sürmüştü. Olayın siyasi bir entrika olduğunu öne süren balerin, Kremlin yanlısı Birleşik Rusya partisine üye olduğuna da işaret etmişti.

Daha sonra Moskova’daki Tverskoi Mahkemesi, Volochkova’nın açtığı işe iade davasını 2003 yılının Aralık ayında sonlandırmış ve balerinin haksız yere işten çıkarıldığına işaret ederek kadın sanatçıya işinden uzak kaldığı dönemdeki maaşına denk gelen 6400 dolar miktarında tazminat ödenmesini kararlaştırmıştı.

Yorum yapın