Mynet Sohbet Yerine Geçen Mynet Smeet Nedir

Son Güncelleme: 11.09.2020 06:06

Mynet Sohbet Yerine Geçen Mynet Smeet Nedir – Mynet bir zamanlar çok iş yapan Sohbet servisini kapatarak yerine Smeet denen arkadaşlık hizmetini yeni piyasaya sürdü. Peki Chat yerine Geçen Nedir Bu Smeet;

Dünya’da milyonlarca insan tarafından zevkle oynanan ve Türkiye’de bir ilk olan Smeet artık hizmetinizde. Smeet size eğlencenin sınırını zorlayacağınız ve keyifli saatler geçireceğiniz tamamen 3 boyutlu bir ortam sunuyor. İngilizceden See-Meet-Talk (gör-tanış-konuş) kelimelerinden türetilmiş olan smeet kurulduğu ilk günden beri kitlelere sağladığı interaktif ve eğlenceli imkanlardan dolayı birçok ülkede sevilerek oynanan ve konuşulan bir oyun konumunda.

3 boyutlu sosyal oyun ağı olarakta adlandırabileceğimiz Smeet’te yapılabilecek birkaç şeyi gözden geçirelim. Smeet, kendi arkadaşlarınızla keyifli saatler geçirebileceğiniz, yeni arkadaşlıklar edinebileceğiniz yada istediğiniz herkesle çeşitli oyunlar oynayabileceğiniz , dahada ötesinde sesli yada yazılı konuşabileceğiniz çok kullanışlı ve kolay bir ortam. Dahası, kendi sanal yaşam alanınızda odalarınızı yada avatarınızı hayal gücünüzü zorlayarak farklı şekillerde dizayn edebilir, herkesin bunu görmesini sağlayabilirsiniz.

Smeette size yapmanız gereken bazı eğlenceli görevlerde verilecek. Mesela, su vererek büyüteceğiniz interaktif bitkileriniz, ya da sevginizi ve ilginizi göstererek büyütebileceğiniz köpeğiniz, kaplumbağanız, atınız hatta elmastan ağacınız bile olabilecek. Bütün bunları yaparak şöhret puanları kazanacak ve biriken şöhret puanlarınızla bir üst seviyeye çıkacaksınız. Smeette ne kadar aktif olursanız o kadar hızlı bir şekilde üst seviyelere tırmanabilirsiniz. Tabiki seviyeler beraberinde birbirinden ilginç ve güzel hediyelerde getirecek. Kimi zaman müzik odanız yada salonunuz için çok stil bir piyanonuz, kimi zamanda avatarınıza farklı görünüşler verebileceğiniz giysiler, eşyalar… dediğimiz gibi Smeette eğlence sizden yana.. Bunların yanında genel kültürünüzü ve kelime haznenizi geliştirmek yada sayısal yapınızı keşfetmekmi istiyorsunuz? O zaman Yarışma alanımız tam size göre. Orada çeşitli yarışmalar bulacak ve diğer Smeet kullanıcılarıylada aynı anda yarışacak, yarışarak yeni arkadaşlıklar edineceksiniz.

Bu bütün bahsedilen herşeyi tamamen internet ortamında browserınızı kullanarak hiç bir şekilde program download etmeden yapabilirsiniz. Smeet tamamıyla bedava. Bazı özel servislerden yararlanmak için “Smeet Coins” almanız yeterli.

Çok bahsettik şimdi oyun zamanı.. Ne duruyorsunuz hadi Smeetin 3 boyutlu dünyasını kendi gözlerinizle keşfetmeye başlayın!!

“Mynet Sohbet Yerine Geçen Mynet Smeet Nedir” üzerine bir yorum

  1. saçmaladılar mynet kendi kendini bitirdi kullanıcılara hiç bir şey söylemeden kafalarına göre bir gün 10 yıllık alışkanlığın yerine saçma sapan bir şey yüklediler..kullanıcılarına hiç saygıları yok.

    Cevapla

Yorum yapın