Hugh Marston Hefner Crystal Harris ile Nişanlandı

Son Güncelleme: 20.09.2020 08:12

Hugh Marston Hefner Crystal Harris ile Nişanlandı – Playboy dergisi sahibi Hugh Marston Hefner ile Crystal Harris Nişanlandı..

84 yaşındaki Playboy patronu Hugh Hefner, nişan yüzüğünü 24’lük yıldız Crystal Harris’in parmağına taktı. Bugüne kadar 2 kez evlenip boşanan ünlü işadamı, mutlu haberi Twitter’dan paylaştı; güzel yıldızın yüzüğü görünce hüngür hüngür ağladığını anlattı.

Playboy dergisinin kurucu patronu, Amerikalı işadamı Hugh Hefner, kendinden 60 yaş küçük Playboy yıldızı Crystal Harris’le nişanlandı. Henüz geçtiğimiz mart ayında 2. eşinden boşanan 84 yaşındaki Hefner, nişanını sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan duyurdu.

24 yaşındaki yıldızla hayatında üçüncü kez dünyaevine gireceğini açıklayan Hefner, Twitter’daki mesajında, ‘Bugün izlediğimiz filmden sonra Crystal’a Noel hediyesi olarak nişan yüzüğü verdim. Sürprizimi gördüğünde gözyaşlarına boğuldu. Hatırladığım en güzel Noel hafta sonu bu oldu’ ifadesini kullandı. Buna karşılık Crystal Harris de kendi aldığı hediyesi olan ve üzerinde ikiliyle birlikte köpekleri King Charles’ın da bulunduğu tablonun fotoğrafını Twitter’da paylaştı.

CRYSTAL İÇİN İKİZLERİ BIRAKTI

Hefner, 1953’te ünlü sinema yıldızı Marilyn Monroe fotoğraflarıyla Playboy işine başlamıştı. Mildred Williams ile yaptığı evliliğinden iki çocuğu olan Hefner, daha sonra 1989’da Kimberley Conrad’la dünyaevine girdi. Çift geçtiğimiz martta boşandı.
Üniversite yıllarında Playboy tarafından keşfedilen Crystal ise Hefner ile 2009’da ilişkiye başladı. Hefner, o sırada birlikte olduğu seksi ikizler Kristina ve Karissa Shannon’dan da ayrıldı.

Yorum yapın