Twitter’e Çıplak Resimlerini Koyan Ünlüler

Son Güncelleme: 09.09.2020 15:54

Twitter’e Çıplak Resimlerini Koyan Ünlüler –İnternetteki paylaşım sitesi Twitter’ın en aktif ünlülerinden biri Adrianne Curry.

Daha önce yatak odasında çekiler fotoğraflarını takipçileriyle paylaşan Curry şimdi de banyoda çekilen bir fotoğrafını Twitter’da yayınladı. Ama bu kez takipçileri dahil herkes “Adrianne işte şimdi abarttı” yorumunu yaptılar. İşte Adrianne Curry ve Twitter’da en özel anlarını bile paylaşan diğer ünlüler.

Curry, Twitter’ı öyle aktif bir şekilde kullanıyor ki, neredeyse tüm özel hayatını da internetteki takipçileriyle paylaşıyor.


America’s Next Top Model’dan sonra şansı açılan Curry, Hollywood’un efsane aktörlerinden Edward Knight’ın gelini.

“Ben iyi bir anneyim” diye konuşan Price “Buna kanıt olarak çocuklarımın fotoğraflarını göstermek zorunda değilim” diye konuştu.

İnternette minik kızı Princess Tiaamii’nin takma kirpikli ve makyajlı bir fotoğrafını yayınlayan Price başta eski eşi Peten Andre olmak üzere pek çok kişinin eleştiri oklarını üzerine çekti.

Love son olarak vücuduna dövme yaptırırken çektirdiği fotoğrafları Twitter’daki sayfasında yayınladı. Bu durum da kızı Frances Bean’in velayetini kaybetmek üzere olan Love için negatif bir gelişme olarak yorumlandı.

Gösteri dünyasının ünlüleri arasındaki Twitter çılgınlığı sınır tanımıyor. Bu paylaşım sitesinde herkesi şaşırtanlardan biri de Lindsay Lohan. Son olarak adı bir mücevher hırsızlığına karışan Lohan, şimdi de Twitter’daki sayfasında üstsüz fotoğrafını yayınladı. Lohan’ın bu fotoğrafı, genç yıldız Fornarina için objektif karşısına geçtiği sırada kuliste çekilmişti.

Yorum yapın