Şahan Gökbakar ile Berrak Tüzünataç Balkonda Sevişti

Son Güncelleme: 22.09.2020 00:36

Şahan Gökbakar’la Berrak Tüzünataç İstanbul bebekte bir evin balkonunda güpegündüz seviştiler ve bu olay kameralara yansıdı.

Şahan Gökbakar ve Berrak Tüzünataç bütün gün boğazdaki bir teknede eğlenerek geçirdi. Sabaha doğru Berrak Tüzünataç’ın Beşiktaş’taki denize nazır evine gelen ikili sabahın ilk ışıklarında güneşin doğuşunu seyretmek için evine terasındaydı.

Berrak Tüzünataç elinde şarap kadehiyle balkonda belirdikten bir kaç saniye sonra yanına gelen Şahan Gökbakar’la öpüşmeye başladı.

Balkon sefasında samimiyet her geçen saniye arttı. Şahan Gökbakar bir ara Berrak Tüzünataç’ı belinden sararak boynundan öptükten sonra Titanic filmindeki o meşhur sahneyi anımsatan oldukça sıcak görüntüler yaşandı.

Nejat İşler’den kısa süre önce ayrılan Berrak Tüzünataç’la son günlerde ismi bir çok güzelle anılan Şahan Gökbakar’ın samimi görüntülerini sadece Bizden Kaçmaz kamerası saniye saniye tespit etti.

Gündemi sarsacak, yılın aşk bombasının en özel görüntüleri Çarşamba akşamı saat 23.00’te FOX’ta ekrana gelecek olan Bizden Kaçmaz programında yayınlanacak..

Yorum yapın