Kara Köpekler Havlarken Filmi

Son Güncelleme: 18.09.2020 03:44

Kara Köpekler Havlarken Sinema Filmi – Orjinal adı Black Dogs Barking olan Kara Köpekler Havlarken yabancı türk karışımı sinema filminin başrollerinde Ayfer Dönmez, Cemal Toktaş, Erkan Can, Taylan Ertuğrul, Volga Sorgu Tekinoğlu gibi oyuncular oynamaktadır. Buyrun Film hakkında bilgiler;

Yönetmen: Maryna Gorbach, Mehmet Bahadir Er
Senaryo: Mehmet Bahadir Er
Müzik: Alp Erkin Çakmak, Bariş Diri
Görüntü Yönetmeni: Sviatoslav Bulakovskyi
Oyuncular: Ayfer Dönmez, Cemal Toktaş, Erkan Can, Taylan Ertuğrul, Volga Sorgu Tekinoğlu
Tür: Dram
Yapım: Türkiye
Dil: Türkçe
Dağıtıcı Firmalar: Pinema
Internet adresi: http://www.karakirmizifilm.com/

Filmin konusu;
Mahallenin iki afilli delikanlısı; Güvercinci Selim (Cemal Toktaş) ve Çaça Celal(Volga Sorgu), gökdelenlerin hemen yanında dar gelirli insanların yaşadığı bir mahallede oturup, yolun öteki tarafındaki lüks semtlerde Usta (Erkan Can) dedikleri birisinin hesabına otoparkçılık yaparlar.
Selim, sevdiği kız Ayşe(Ayfer Dönmez) ile evlilik planları yapıyordur.Çaça’yla en büyük hayalleri ise kendilerine ait bir otoparka sahip olmaktır. Selim’in sürekli gittiği güvercinciler lokalinden abileri Mehmet(Murat Daltaban)’in bir alışveriş merkezinin güvenlik ihalesini beraber alma teklifini kabul ederler.İşini elinden almak istedikleri güvenlik müdürü Sait ( Ergun Kuyucu ) durumu öğrenince Selim ve Çaça’nın hayatları baş edemeyecekleri kadar hızlı değişir.
Film; şehir hayatında naif hayalleri olan temiz insanların acımasız gerçeklerle yüzleşmesini, genç ve dinamik bir dille anlatıyor.

Filmin fragmanını izle;

Yorum yapın