Chat Arkadaşı Yürüme Engelli kıza tecavüz etti

Son Güncelleme: 16.09.2020 21:41

Yürüme engelli bir kız internette devamlı konuştu Chat arkadaşı tarafından tecevüze uğradı. Zavallı kız Sohbet yaparken dikkatli olunması gerektiğini bir kez daha diğer kişilere kanıtlamış oldu. Olay şu şekilde gerçekleşti;


Tekirdağ’da yaşayan 16 yaşındaki tekerlekli sandalyeye mahkum G.T., 2 yıldır chatte konuştuğu H.Ü. tarafından gezme bahanesiyle İstanbul’a çağrıldı. Ailesinden habersiz İstanbul’a gelen lise öğrencisi engelli kız, H.Ü. tarafından götürüldüğü Kumkapı’daki bir otelde tecavüze uğradı.


Doğuştan engelli olan 16 yaşındaki lise öğrencisi G.T., pazartesi gecesi İstanbul’a geldi. H.Ü. yanında bulunan 2 arkadaşıyla birlikte otogardan aldığı G.T.’yi Kumkapı’da bulunan otele getirdi. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar da genç kızla sohbet eden 21 yaşındaki H.Ü., genç kızı odasına çıkardı. Genç kızın odasına zorla giren H.Ü., G.T.’ye tecavüz etti. Genç kızın cep telefonu ile 300 YTL’sini de alan H.Ü., arkadaşları ile birlikte kayıplara karıştı. Olaydan sonra otel yönetiminin durumu anlatan G.T. ifaesi alınmak üzere Eminönü Çocuk Büro Amirliği’ne götürüldü. G.T. yaklaşık 4 ay önce H.Ü.’nün arkadaşı H.Ç.’ye bir miktar para yolladığını söyledi. Kimlikleri belirlenen H.Ü. ve H.Ç.’nin yakalanması için operasyon başlatıldı. Genç kız ise, ailesine teslim edildi.

“Chat Arkadaşı Yürüme Engelli kıza tecavüz etti” üzerine 3 yorum

  1. sussss be antep 277 (:(:(:(:(:(:(:
    ::::(:(:(:(::((::(:(:(:(:(:(:

    (:(:zuahahhaahahhahax:D
    meto2 metin2 turk we brosmt2 bn gmeyimmmm bnnnnn

    Cevapla

Yorum yapın