Vildan Atasever ile İsmail Hacıoğlu evlendiler

Son Güncelleme: 14.09.2020 07:04

Film setinde başlayan yakınlaşma iki ünlü tv ve sinema yıldızı oyuncuyu nikah masasında buluşturdu. Vildan Atasever ile İsmail Hacıoğlu gizlice evlenerek sürpriz yaptılar. Ben bu evliliğin çok fazla sürmeyeceğini söylesemde bakalım ilerleyen zamanlar ne gösterecek..

Altın Portakallı oyuncu Vildan Atasever (29) ile yaklaşık iki yıldır birlikte olduğu kendisi gibi ödüllü oyuncu sevgilisi İsmail Hacıoğlu (25), dün aile arasında kıyılan nikâhla evlendi.

İlişkileri önceki yıl Cemal Şan’ın yönettiği “Gece Sesleri” dizisinin setinde başlayan çift, geçen ekim ayında yine aile arasında nişan yüzüğü takmıştı. Atasever ile Hacıoğlu, evleneceklerini en yakın arkadaşlarından bile gizledi.

Atasever, evlenmek için Özcan Deniz ve Kenan Ece ile başrol oynadığı “Samanyolu” dizisinin setinden üç gün izin aldı. Evlendiklerinin duyulmaması için gösterişli bir düğün yerine aile arasında sade bir nikâh töreni yapmayı tercih ettiklerini belirten Hacıoğlu, “Evet. 2,5 saat önce evlendik. Çok mutluyuz. Ancak bunun duyulmasını istemedik. Bizim evliliğimizi kimsenin merak ettiğini düşünmüyoruz. O yüzden de düğün yapmadık.

Aile arasında evlendik. Şu an da ailemizin yanındayız” dedi. Çiftin evlendiğini gazetecilerden duyan oyuncu arkadaşları ise “Zaten bir süredir evlenmeyi planlıyorlardı ama bize haber vermediler” yorumunu yaptı.
Atasever, daha önce 20 yaşında ilk evliliğini gazeteci Taylan Kılınç ile yaptı. Altı yıl evli kalan genç yıldız 2007 yılında boşandı. Hacıoğlu ise ilk kez nikâh masasına oturdu.

Yorum yapın