Titanların savaşı filmi fragmanı izle

Son Güncelleme: 17.09.2020 08:55

Orjinal adı Clash of the Titans olan Titanların savaşı sinema filminin başrollerinde Sam Worthington, Liam Neeson, Ralph Fiennes, Gemma Arterton gibi oyuncular oynamaktadır. İşte film hakkında bilgiler;
Clash of the Titans 1
Yönetmen: Louis Leterrier
Senaryo: Phil Hay, Matt Manfredi
Müzik: Craig Armstrong
Görüntü Yönetmeni: Peter Menzies Jr.
Oyuncular: Sam Worthington, Liam Neeson, Ralph Fiennes, Gemma Arterton
Tür: Aksiyon, Dram, Fantastik
Yapım: ABD
Dil: İngilizce
Dağıtıcı Firmalar:
Internet adresi: http://clash-of-the-titans.warnerbros.com/

Filmin konusu;
Sinemaseverleri mitolojik bir dünyada destansı bir aksiyon ve maceraya sürükleyen, 3 boyutlu olarak da sunulan“Titanların Savaşı”, tanrıları daha da görkemli, canavarları daha korkunç bir hâle getirerek, izleyicileri Perseus’un yolculuğuyla birlikte mitoloji aleminin derinliklerine çekiyor.
Nihai güç için süren mücadele, insanları krallara karşı ve kralları da tanrılara karşı kışkırtmaktadır. Diğer taraftan, tanrılar arasındaki savaş ta dünyayı yok edebilecek güçtedir. Bir tanrı olarak doğmuş, ancak insan gibi yetiştirilmiş olan Perseus (Sam Worthington), ailesini yeraltı dünyasının kinci tanrısı Hades (Ralph Fiennes)’e karşı korumak konusunda çaresizdir. Kaybedecek hiçbirşeyi kalmayan Perseus, Zeus (Liam Neeson)’un güçlerini ele geçirebilecek ve dünyaya cehennemi yaşatabilecek Hades’e karşı, çok tehlikeli bir görevi yönetmeye gönüllü olur. Şeytanlarla ve korkunç canavarlarla olan savaşı kazanmanın tek yolu tanrı olarak güçlerini kabul etmek ve kendi kaderini çizmektir.
Perseus yasak dünyaların derinliklerinde tehlikelerle dolu bir serüvene koyulur. Emrindeki cesur savaşçılardan biri de Draco’dur (Mads Mikkelsen). Deneyimli bir asker olan Draco, tanrı vergisi güçlerini kullanmaya isteksiz Perseus’u bu konuda yüreklendirmeye çalışır. Kötü ruhlu iblisler ve korkunç canavarlarla mücadelelerinde hayatta kalabilmelerinin tek yolu Perseus’un bir tanrı olarak gücünü kabul etmesi, yazgısını reddetmesi ve kendi kaderini yaratmasıyla mümkündür.

Filmin fragmanı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir