Gemma Atkinson lezbiyen oldu foto

Son Güncelleme: 19.09.2020 13:38

Gemma Atkinson bir filmde lezbiyen rolünde oynadı ama sevişme sahnelerini çekmeden önce kendinden geçmek rahat olmak için içtiğini söyledi. İşte detaylar;

İngiliz sinemasının genç oyuncusu Gemma Atkinson, meslek yaşamının en zorlu anlarını yaşadığını söyledi. Yönetmenliğini Duncan Ward’un üstlendiği, Boogie Woogie adlı filmde, Charlotte Bailey adlı bir sanatçıyı canlandıran Atkinson, canlandırması gereken lezbiyen sevişme sahnesinin kendisini çok zorladığını, buna kolay hazırlanamadığını anlattı.

Filmde, bir barda tanışıp ardından da seviştiği karakteri canlandıran Jaime Winstone ile o sahnenin çekimine kadar tanışmak istemediğini söyleyen Atkinson sözlerini şöyle sürdürdü “Eğer birbirimizi daha önceden tanıyor olsaydık böylesine cüretkar sahneleri çekebilmek ikimiz için de zor olurdu. Önceleri ikimiz de gergindik. Ancak bir kaç kadeh votka içtikten sonra rahatlayıp rolümüze konsantre olduk. Bütün ayrıntıların gerçek olması için elimizden geleni yaptığımız bu sahneyi tek bir defada çektik. Odada sadece Jaime, ben ve iki de kamera vardı.

Sevişme sahnelerinde tamamen soyunmak istemediğini söyleyen 23 yaşındaki oyuncu “Yönetmenimiz Ward’a kalçalarımın çıplak olmasını istemediğimi söyledim. O da bunu kabul etti” diye konuştu. Atkinson buna rağmen canlandırdıkları iki kadın karakterin öpüşmelerinin gerçeğe yakın olması için ellerinden geleni yaptıklarını sözlerine ekledi.

Genç yıldız zor konsantre olduğu bu sahnenin etkisinden uzun süre kurtulamadığını da şu sözlerle anlattı. “Çekim bittikten sonra eve gittiğimde kendimi tacize uğramış gibi hissettim ve kendimi hemen banyoya attım.”

Danny Moynihan’ın kitabından uyarlanan Boogie Woogie adlı filmde Gemma Atkinson’a en son Goya’nın Hayaletleri filminde ünlü ressam Goya rolünde izlediğimiz Stellan Skarsgard’in yanısıra Amanda Seyfried, Charlotte Rampling ve Jaime Winstone da rol alıyor.

Buradan şunu diyebilirizki bu hanfendi lezbiyen değil. Lezbiyen olmadığına göre erkekler şanslılar bu kişi hakkında değil mi?

Yorum yapın