Aubrey Morgan O’Day playboy dergisine çırılçıplak soyundu

Son Güncelleme: 23.09.2020 07:43

Dünyanın en seksi şarkıcısı seçilen Aubrey Morgan O’Day playboy dergisine çırılçıplak pozlar vererek sexi seçilmesinin nedenlerini bir kez daha kanıtladı. Öncelikle Aubrey O Day hakkında biraz bilgi vererek sizleri aydınlatalım;

Playboy’a çırılçıplak soyunan, bir tv programıyla ünlü olan ve sınır tanımayan şovlarıyla karşınızda Aubrey O Day. ABD’de dünyanın en seksi şarkıcısı seçilen sarışın yıldızın iç dünyasında neler var.

Aubrey Morgan O’Day 11 Şubat 1984’te San Francisco Kaliforniya’da doğdu. 2001 yılında Laquinta Lisesinden mezun oldu. Lisede ponpon kızlık ve drama klübünde yer aldı. Daha sonra Kaliforniya İrvine Üniversitesi’nin Siyasal Bilimler bölümünü bitirdi. Daha sonra müzik eğitimi almaya başlayan Aubrey 2004’te büyülü dünyayla tanıştı.

2004 yılında MTV’nin realite şovu Making The Band 3’te ünlü oldu. 10 bin kızın arasından sesi ve fiziğiyle hemen sıyrılan Aubrey çeşitli müzik gruplarına solistlik yaptıktan sonra kendi albümünü çıkardı.

Playboy dergisine soyununca tüm gündemi sarsan Aubrey O Day’in kariyeri hızla ilerliyor. Hollywood çevresinde Pamela Anderson’ın müzik dünyasındaki hali olduğu sıkça belirtiliyor.

İsmi: Aubrey Morgan O’Day
Doğum tarihi: 11 Şubat 1984 (yaş: 25)
Doğum yeri: San Francisco, Kaliforniya
Müzik tarzı: R&B, pop
Mesleği: Şarkıcı, aktris


“Aubrey Morgan O’Day playboy dergisine çırılçıplak soyundu” üzerine 2 yorum

Yorum yapın