Megan Fox sadece iki erkekler yatmış

Son Güncelleme: 16.09.2020 19:56

Megan Fox şu ana kadar sadece iki erkekle yattım diyerek yine magazin gümdemini sarstı. Megan Fox dünyanın en çok beğenilen kadınları arasında ilk sırada gösteriliyor. Özel hayatı ile sıradışı açıklamalar yapan Megan Fox yine herkesi şaşırtmayı başardı. İşte detaylar;

Milyonlarca insanın hayallerini süsleyen Fox hayatı boyunca sadece iki erkekle birlikte olduğunu söyledi.

Fox, Harper’s Bazaar dergisine verdiği röportajda “Bütün hayatım boyunca sadece iki erkekle birlikte olduğumu söyleyebilirim. Birisi çocukluk aşkım ve diğeri de şimdiki sevgilim Brian.”

Fox, tek gecelik ilişkilere de sıcak bakmadığını söyleyerek “Sevmediğim biriyle asla birlikte olmam. Bunun düşüncesi bile beni hasta etmeye yeter. Asla tek gecelik ilişkilere sıcak bakan bir insan olmadım” dedi.

Megan Fox bir süre ayrıldığı sonra yeniden barıştığı sevgilisi Brian Austen Green ile sürdürdüğü sakin hayattan da memnun olduğunu söyledi. Green’in önceki ilişkisinden dünyaya gelen oğlu Kassius ile aralarının çok iyi olduğunu da belirten Fox, 8 yaşındaki üvey oğlu ile olan ilişkilerini de şöyle anlattı:

“Kassius 3 yaşındayken Brian ile tanışmıştık. O zamandan bu yana Kassius’a ben baktım. Onun 8 yıllık hayatında bensiz bir anısı bile yok. Bazıları bunu kabul etmek istemiyor ama benim Kassius’a karşı sorumluluklarım var.”

Medyanın kendisini bir karton karakter olarak gösterdiğini söyleyen Megan Fox “Bu konuda benim de suçum var” diyerek medyada çizildiğinden çok farklı bir kişiliği olduğunun da altını çizdi.

Yorum yapın