Haydar Dümen ve grup seks iddiası

Son Güncelleme: 11.09.2020 02:40

Haydar Dümen ve grup seks iddaası – Haydar Dümen hakkında öyle bir iddia ortaya atıldıki duyanlar çok şaşıracaklar. Hastlar, Haydar Dümenin hastaları tedavi ederken grup seks yaptırdığını söylediler. İşte detaylar;

ATV’de yayınlanmakta olan Deşifre programının son konusu konusu Haydar Dümen’in vajinismus tedavisiydi. Muayene odasında en az 7 çift bulunduğunu açıklayan hastalardan şok iddialar… Çıktığı TV programlarında tek seansta ve ilaçsız bu sorunu tedavi edeceğini söyleyen Dr. Haydar Dümen hastalarını çift olarak muayene odasına alıyor ve hastalar şok geçiriyor çünkü bir sürü çift kendileriyle beraber oluyor. En mahrem konuyu aynı dertten muzdaripte olsa başkalarının yanında konuşmaktan baştan irite olan çiftler yüklü ücreti kapıdan girer girmez ödedikleri için dinlemek zorunda kalıyorlar.

Bayanların dudağına bir krem sürdüren Dümen seans sonu bir sürü ilaç verip sıcak su tavsiyeleriyle uğurluyor. 1500 TL almadan hastalarını görmeyen Haydar Dümen’in toplu seansı sonrası Dümen’le 5 dakika baş başa görüşen çift duyduklarıyla dondu kaldı. Bu seanstan sonra eğer başarılı olamazsak ne yapacağız? diye soran çifte ‘eğer başaramazsanız size bir kod vereceğiz gelip burada benim önümde seks yapacaksınız’ dediğini iddia ediyor. TV’ye çıkan bir diğer Dümen’in hastası çift: Sapık olduğundan bile şüphelendik. Size belden bir iğne vuracağım burada seks yapacaksınız dedi. Haydar Dümen’in tedavi olamayan hastaları tekrar kendisini görmek isteyince asla Dümen’le görüşemediklerini iddia ettiler.

Yorum yapın