Erotik blog seks günlüğü acayip ilgi görüyor

Son Güncelleme: 09.09.2020 21:56

Bir üniversiteli kızın üniversite sırasında okuldaki erkeklerle yaşadıkları maceraları anlattığı seks blogu dünyada oldukça ilgi gördü ve bir anda gündeme oturdu. Bu erotik bloğun sahibi şimdiden en merak edilenler arasına girdi.. İşte detaylar;

İngiltere’de adı bilinmeyen bir kadın blogçunun tuttuğu ve ülkenin önde gelen üniversiteleri Oxford ve Cambridge’deki cinsel maceraları ve ilişkilerini ayrıntılı olarak anlattığı ‘erotik’ günlük büyük ilgi gördü.

Belle du Jour’un gerçek isminin Dr. Brooke Magnanti (solda) olduğu ortaya çıkmıştı. Belle du Jour’un hikayeleri televizyonda dizi olarak da yayınlandı ve başrolde Billie Piper oynadı.

“Oxbridge’te (iki üniversiteye bu isim veriliyor) Seks” ismini kullanan blogçunun bu üniversitelerde öğrenci olduğu sanılıyor.

Gizemli blogçu, tek gecelik ilişkilerini, 18 yaşında bekaretini yitirdiğini ve farklı milliyetlere ait penis büyüklüklerini anlatıyor.

Blogçu, Diary of a London Call Girl’ün (Londralı Bir Telekızın Günlüğü) yazarı Belle du Jour’a benzetiliyor.

Belle du Jour takma ismini kullanarak bu kitapları yazan kişinin Sheffield Üniversitesi’nden Dr Brooke Magnanti olduğu ve doktorasını yaparken para kazanmak için telekızlık yaptığı daha sonradan ortaya çıkmıştı.

Blogçu kendisini ‘mazaretsiz ve su götürmez bir nemfoman’ diye niteliyor ve hem kendi kimliğini hem de bahsettiği kişilerin kimliğini saklayacağını söylüyor.

“Kimliğimi gizlemezsem annem beni öldürür” diye yazan blogçu “Kendimi kısmen bir seks araştırmacısı gibi görüyorum” diyor.

Blogçu, “Oxbridge sisteminde çoğumuz bir ilişkiyi yürütemeyecek kadar yoğun oluyoruz. Benim eğitimim sınavlar ve tek gecelik ilişkilerle doldu” diyor ve penis boyları konusunda, “İngiliz ve Alman erkekler en iyileri” diyor.

“Gerçekten çekici bir kadın olmam işime yarıyor, ama bu çok da gerekli değil, bilhassa alkol olduğunda. Oxbridge’deki eğitimin ağırlığı nedeniyle bir hafta sonunda üzerinizdeki baskıyı ve etraftaki çok fazla azmış, sarhoş öğrenciye ekleyin” diyen blogçunun sitesi öğreiler arasında ilgiyle takip ediliyor.

“Erotik blog seks günlüğü acayip ilgi görüyor” üzerine 2 yorum

  1. bunlar yaptıklarını yazıyor bizdekiler yazdıklarını yapıyor..birkadinikiadamvedigerleri ni okuyun mesela WP de, iç gıdıklayıcı.. 100 fırça darbesi de çok ses çıkartmıştı güya, bi menem bişi de yoktu içinde, ne yazdığından ziyade nasıl yazdığın esas, yoksa bir öpüşme bile baştan çıkartıcı bir tasvirle tanımlanabilir, erekte olabilirsin.

    Cevapla

Yorum yapın