Tütünle kahveyi karıştırıp sürsem penisim uzar mı?

Son Güncelleme: 15.09.2020 14:49

Haydar Dümene sorulan Tütünle kahveyi karıştırıp sürsem penisim uzar mı sorusu: 20 yaşındayım. Penis boyum 7 santim. Arkadaşım “Allah boy vermiş, gerisini koyvermiş” diye dalga geçiyor. Babam sigara tütünü ile kahveyi karıştırıp sürmemi söylüyor. Sizce işe yarar mı? 2 ay sonra düğünüm var. Çok acil cevap bekliyorum. RUMUZ: DİŞÇİ

CEVAP: Acilci, babanın mesleği nedir, acele onu bana bildir. Bizim şirkete bir ortak arıyoruz, sigara tütünü ile kahve karışımıyla başarı sağlarsa işe aldık gitti!!! Ben hep merak ederdim, şu nargile ve sigarayla kahve içenleri. Demek öyleymiş. İyi de kim onlara bu tüyoyu vermiş? Bu nedenle mi, bazı yörelerde şalvar giyerlermiş!!! Ama şimdi öğrendim. Tütünle kahve bahane, veren cömert davrandıysa yapı şahane! Yine de sen istersen dene. İki ay sonra yenge sana bu malzemeleri eliyle hazırlar. Eğer ereksiyon hali 7 santimse “Neden beni haberdar etmedin, neden doktora gitmedin?” diye seni iyice azarlar.

2 thoughts on “Tütünle kahveyi karıştırıp sürsem penisim uzar mı?

1. beş yılık ewlıyım bebek yapmak istıyorum olmuyo acaba bizmı yapamayız asıl yapa bilırız yaksa kısır mıyım ben yoksa eşım mı kısır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir