14 şubat sevgililer günü sinema filmi

Son Güncelleme: 22.09.2020 15:53

14 Şubat sevgililer günü ile ilgili sinema filminin vizyona girmesi tamda sevgililer gününe denk geliyor. Orjinal adı Valentine’s Day olan sevgililer günü sinema filminin başrollerinde Taylor Lautner, Bradley Cooper, Anne Hathaway, Taylor Swift, Jessica Biel, Jessica Alba, Jamie Foxx, Ashton Kutcher, Julia Roberts, Jennifer Garner gibi oyuncular oynamaktadır. Film hakkında kısaca bilgiler;

Yönetmen: Garry Marshall
Senaryo: Katherine Fugate, Abby Kohn, Marc Silverstein, Susannah Grant
Müzik: John Debney
Görüntü Yönetmeni: Charles Minsky
Oyuncular: Taylor Lautner, Bradley Cooper, Anne Hathaway, Taylor Swift, Jessica Biel, Jessica Alba, Jamie Foxx, Ashton Kutcher, Julia Roberts, Jennifer Garner
Tür: Komedi, Romantik
Yapım: ABD
Dil: İngilizce
Dağıtıcı Firmalar: Warner Bros

Konusu;
“Sevgililer Günü/Valentine’s Day” bir grup Los Angeles’linin birbirine geçmiş hikayelerini konu alıyor. Kahramanlarımız sevgililer gününün romantizmi içinde, kendi hayatlarında, o güne kadar fark etmedikleri önceliklere yer vermeleri gerektiğini görüyorlar.
Gary Marshall’ın yönettiği “Sevgililer Günü/Valentine’s Day”in senaryosunu Katherine Fugate, Abby Kohn & Marc Silverstein (“He’s Just Not That Into You”), ve Oscar® adayı Susannah Grant (“Erin Brockovich”) yazdılar. Filmin yapımcıları; Mike Karz ve Wayne Allan Rice. Yönetici yapımcılar; Toby Emmerich, Diana Pokorny, Samuel J. Brown ve Michael Disco.
Kamera arkası ekibinde yer alan isimler şöyle sıralanıyor; görüntü yönetmeni Charles Minsky (“The Princess Diaries 2: Royal Engagement”); Oscar®-adayı yapım tasarımcısı Albert Brenner (“Beaches,” “Pretty Woman”); kurgu Bruce Green (“Baby Mama,” “Runaway Bride”); ve Oscar®-adayı kostüm tasarımcısı Gary Jones (“The Talented Mr. Ripley,” “Princess Diaries” filmleri).
New Line Cinema sunar “Sevgililer Günü/Valentine’s Day,”. Filmin uluslararası dağıtımını bir Warner Bros. Entertainment Şirketi olan Warner Bros. Pictures üstleniyor. Film tüm dünyada 12 Şubat 2010’da vizyona girecek.

Fragmanını izle;

Yorum yapın