Brad Pitt ile Angelina Jolie çifti boşanıyor mu?

Son Güncelleme: 13.09.2020 12:08

Brad Pitt ile Angelina Jolie boşanıyor dedikoduları günden güne artarken, boşanma ile ilgili gerçeklerde ortaya çıkmaya başladı. Gözde çift yakında boşanıyorlar anlaşılan. İşte detaylar;

Çiftin boşanma anlaşması olarak 205 milyon dolara gizlice imza attıkları belirtiliyor.

News of the World, dünyanın en ünlü çifti Brad Pitt (46) ile Angelina Jolia’nın (34) boşanmak için 205 milyon dolara anlaştıklarını yazdı.

Çiftin mal varlıklarının eşit olarak paylaşılması ve 6 çocuklarının vekaleti konusunda yasal olarak anlaşmaya vardıkları kaydeden gazete, anlaşma gereği çocukların vekaletinin anne ve baba arasında paylaşıldığını fakat çocukların tam gün Jolia’da kalacağını belitti.

Bred ve Angelina çiftinin boşanma hazırlıklarının geçtiğimiz yıl Aralık ayında Los Angeles’ın ünlü boşanma avukatlarından birini ziyareti sırasında başladığını ve burada detaylarıyla ele alındığını vurgulayan gazete, boşanma anlaşmasının Ocak ayında imzalandığını iletti.

ÇOK YAKINDA AÇIKLAYACAKLAR
News of the World, 5 yıllık bir birlikteliğin ardından boşanma kararı alan ikilinin, boşandıklarına ilişkin açıklamayı çok yakında yapacağını belirtti.

FİLM SETİNDE TANIŞTILAR
Angelina Jolie ile Brad Pitt, ”Bay ve Bayan Smith” filminin çekimleri sırasında tanışmış ve ardından evlenmişlerdi. Hollywood’un rüya çifti olarak bilinen ve ‘Brangelina’ adı takılan ve 5 yıldan bu yana birlikte yaşıyan çiftin 6 tane çocukları bulunuyor.

“Brad Pitt ile Angelina Jolie çifti boşanıyor mu?” üzerine bir yorum

  1. pitt anjolie yeye bunu yapmamalıydın cünkü onun kadar güzel iyi birisi yok bir hizmetci parcasına degermiydi anjolie joliyi aldatmak hayır ama sen yaptın…. seni seviyorum ve hep arkandayım jolie

    Cevapla

Yorum yapın