Partneriniz için ikinci plandamısınız

Son Güncelleme: 15.09.2020 08:01

Partneriniz için ikinci plandamısınız yoksa esas olan ilişki sizinle yaşadığı ilişkimi anlamak için bazı durum ve davranışlardan bunu anlamak kolay.

Kadınlar genelde ikinci plana itilmekten sıkılırlar ve her zaman kendilerinin ön planda olmasını isterler. Aşk ilişkilerindede bu aynen bu şekildedir.

Aranızda bir şeyler var ama size değer verip vermediğini, esas niyetini tam olarak çözemiyor musunuz? Bazı kilit davranışlarından bunu anlayabilirsiniz.

48613

– Size yedekteymişsiniz gibi davranan adam:

– İçinden geldiği şekilde size tapan adam:

– Zaman zaman ondan iki hafta haber alamazsınız, sonra ansızın size telefon eder.

– Önceden randevu verir ve bu arada da sizi içinden geldiği için görmek ister.

– İçki içen kafadar arkadaşlarıyla sosyal randevularına öncelik verir.

– Kafadarları onun burun üstü yere çakıldığından şikâyet ederler. Onunla tartışırlar ama o aldırmaz görünür.

– Arkadaşlarıyla seyahat planları yapar ve asla sizden kendisine eşlik etmenizi istemez.

– Birlikte çıkmak için sürekli olarak işinizden kendisine zaman ayırmanızı ister.

– Erkek eski sevgilisini ortaya getirir; o, saatine bakar.

– Sizinle arkadaşlık etmekten mutludur. Arkadaşları ve ailesi onun şimdiye kadar olduğundan daha mutlu göründüğünü düşünürler.

– O akşamki planı iptal etmek için sizi arar. Daha sonra o gece onu ararsınız ve karşınıza doğrudan sesli mesaj çıkar. Sonra ertesi gün iyi bir mazeret bularak sizi arar.

– Bir planı iptal etmek zorunda kalırsa kendini kötü hisseder. Nerede olursa olsun gittiği her yerden sizi arar, çünkü saklayacağı bir şey yoktur ve kendisinin tümüyle “doğruyu söylediğini” bilmenizi ister.

– Sizi asla dışarıya götürmez ya da fazla para harcamaz. Sizden ödünç para ister. Siz bunu bilmeden önce, adamı kolej boyunca desteklersiniz.

– Sizin sadece gülümsediğinizi görmek için her şeyi yapar.

– Hafta sonu akşamı için hazır olduğunuzu belli edersiniz. Erkek hafta içi çalışmasına rağmen sizi görmeye hazır değildir.

– Profesyonel bir sözü yoksa ya da önemli bir hafifletici nedeni varsa, zamanınızın olduğu her kez neredeyse hep sizi görmek ister.

Ekolay

Yorum yapın