Kim Kardashian cadılar bayramı partisinde dansöz kılığına girdi

Son Güncelleme: 23.09.2020 02:32

Kim Kardashian cadılar bayramı partisinde dansöz kılığına girerek yine bütün gözlerine üzerine çevrilmesini sağladı. Kendisine çokta seksi bir dansöz görüntüsü kazandıran Kim Kardashian gündemden düşmeyecek gibi.

Kardashian, geçtiğimiz cumartesi günü katıldığı Cadılar Bayramı partisinde Disney karakteri Prenses Yasemin kılığına büründü.

Çoğu arkadaşının aksine kostümlerle canavara dönüşmektense seksapelini konuşturmayı tercih eden Kardashian, gece boyunca mavi dansöz kıyafeti ile dolaşıp poz verdi.

Amerikalı ünlü televizyon yıldızı Kim Kardashian en seksi ünlüler arasında hızla yükseliyor. Kimberly Noel Kardashian, 21 Ekim 1980’de Los Angeles’ta doğmuş Ermeni asıllı bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi.

Amerikan sosyetesinin ünlü simalarından ve Paris Hilton’un parti arkadaşı olan Kim gazetelerin magazin haberlerinin vazgeçilmezlerinden. Basın tarafından sitilist olarak da adlandırılan Kim’in babası bir zamanlar O.J.Simpson’un avukatlığını yapmış ünlü avukat Robert Kardashian’dır (1944-2003).

2007 yılına kadar Paris Hilton’un parti arkadaşı olarak tanınan Kim Kardashian, erkek arkadaşı Ray J ile çekilmiş porno videosunun dağıtımını yasal olarak engellemek istediği zaman adını duyurdu. Kim’in açıklama yapmasından önce kamuoyunun bu kasetin varlığından haberi yoktu ve video bir anda internette yayılmaya başladı.

Kim Kardashian 2000-2004 yıllarında yapımcı Damon Thomas ile evliydi. Kim Kardashian ve iki kız kardeşi Courtney ve Chloe Calabasas, California’da bir butik işletiyor.Kim Kardashian Resimleri ve Fotoğrafları için Buyrun

Yorum yapın