Hande Sorala ilginç evlenme teklifi yapılmış

Son Güncelleme: 13.09.2020 05:35

Küçük kadınlar dizisinin yıldız oyuncusu Hande Soral kendisine edilen ilginç evlenme teklifinden bahsetti. Kendisine yaklaşan genç çocuk abla seninle evlenmek istiyorum demiş.

Soral, “Enteresan bir şey yaşadım. Orada Almanya’da yaşayan bir ailenin oğlu, kardeşlerimle tanışıyor ve öğreniyor. Diziyi izliyormuş. Hayranmış, seviyormuş. Hatta geldi benimle tanışmaya, elleri titriyor; ‘Abla babam dedi ki, işte böyle bir kız bul getir, gelinim olsun, dedi. Ben evlenmek istiyorum aslında ama’ dedi. Böyle enteresan şeyler yaşıyorum. Abla diyor ama evlenmek istiyor” diye konuştu.

Genç oyuncu, genelde hayranlarının kendisine yaklaşmaya korktukları için internetten iletişim kurmaya çalıştıklarını ifade etti. Bu arada soru üzerine, birinden hoşlandığında direk ne hissettiğini söylediğini ifade eden Hande Soral, kendisini ağırdan almadığını belirterek “Bir elektriklenme olduğunda, karşılıklıysa bu gider söylerim açıkça. ‘Vakit kaybetmeyelim, ömür gelip geçiyor. Vaktimiz kısıtlı’ derim. Biraz açığım o konuda” şeklinde konuştu.

Hürriyet

Yorum yapın