Jennifer Lopez’in kalçaları bilimsel olarak kusursuz bulundu

Son Güncelleme: 14.09.2020 16:07

Jennifer Lopezin kalçalarının ününü bilmeyen yoktur. Kadınların en çok istediği kalça biçimi hiç kuşku yokki Jennefer Lopezin kalçaları ve şimdi bu kalçalar bilimsel olarakta kusursuz bulundu.

40 yaşındaki iki çocuk annesi Jennifer Lopez, eşiyle çıktığı Capri tatilinde çekilen fotoğraflarıyla magazin basınının sayfalarını günlerdir süslüyor.

İlerleyen yaşına rağmen, formda görüntüsü ile pek çok kadına parmak ısırtan Lopez’in ünlü kalçaları da dikkat çekiyordu bu fotoğraflarda. İşin magazin boyutu bir yana Bristol Üniversitesi’nde yapılan bir araştırma Lopez’in kalçalarının erkeklerin ideallerini süslediğini de ortaya çıkardı. Elbette sadece görsel olarak değil bilimsel olarak…

Araştırmaya göre erkekler her ne kadar kimi zaman tercihleri değişse de genellikle Jennifer Lopez’inkine benzeyen kalçalara sahip olan kadınları tercih ediyor. Aslında burada sözkonusu olan sadece kalçanın ölçüsü değil. Daha önemli olan şekli… Lopez’in kalçalarına bakıldığında yalnızca geniş değil son derece biçimli ve hatta başta çıkarıcı olduğu görülüyor. Çünkü bilim adamlarına göre kalçanın bu şekli kadının gençliğinin ve doğurganlığının en önemli ipucunu veriyor. Aynı durum göğüsler için de sözkonusu.

Buna göre baştan çıkarıcı görünüşü olan göğüsler gençliğin ve bir kadının önünde çocukm doğurabilecek kadar uzun bir zaman olduğunun da göstergesi…

Yorum yapın