Ece Gürsel Hüsnü Şenlendirici aşk hikayesi gerginliği

Son Güncelleme: 13.09.2020 06:18

Ece Gürsel Hüsnü Şenlendirici ile kendisinin aşk dedikodularına adının karışmasına isyan etti ve Hüsnü Şenlendirici Deniz Sekiyi bitirdi sıra bendemi dedi. Buradan anlaşılıyorki deniz Seki olayında Ece gürsel Hüsnü şenlendiriciyi suçlu görüyor..

Albüm çalışmaları yaptığı İsmail Tunçbilek’le birlikte Amsterdam’a giden Ece Gürsel, Hüsnü Şenlendirici’yle birlikte olduğu iddialarına sert tepki gösterdi.

Bu tür haberlerin arkasında ünlü klarnetçinin olduğunu söyleyen Gürsel, “O adamın yüzünü bile görmek istemiyorum” dedi. Gürsel, sözlerine şöyle devam etti, “Gündeme gelen bu haberleri gördüm ve okudum. Hüsnü Şenlendirici, bu haberleri özellikle yaptırıyor. Kıskançlığından yaptırıyor.

Evet, o tarihlerde ben Amstardam’a gittim. Hüsnü’nün ekibindeki İsmail Tunçbilek, benim albümümü yapıyor ve onların konseri vardı. Stüdyo çalışması için de zaman zaman gideceğim. Hüsnü, Deniz Seki’yi bitirdi, şimdi beni kullanmaya, eteğimden tutmaya başladı. Kendisini mahkemeye vereceğim.

Artık benim eteğimden tutmayı bıraksın, gitsin zurnasını çalsın. Benim albümümü yapmayı istiyordu ama ben kendisiyle çalışmak istemedim. İsmail Tunçbilek albümümü yapıyor, bütün neden bu kıskançlık. Neden İsmail’le beraber olduğum halde aşk söylentileri Hüsnü ile çıkıyor. Ben kendisini üç yıldır görmedim, görmek de istemiyorum. Gündemde nasıl kalacağını düşünerek bu yolu seçiyor.

İsmail ile Ece birlikte

Ünlü klarnetçi Ece Gürsel’in hakkında yaptığı sert açıklamalar için “Bunları söylediğine inanamıyorum. İsmail Tunçbilek, facebook’a Ece ile birlikte resimlerini koymuş. Herkes bunların sevgili olduğunu biliyor, kendileri de zaten inkar etmiyorlar.

Haftalardır Avrupa’dayım, 7 konser verdim. Konserlerden birine Ece de gelmiş. Gelmesi normal, çünkü İsmail bizimle birlikte. Ben de onu, İsmail’in yanında gördüm. Ece benim ne arkadaşımdır, ne de başka bir şey. 10 aydır 9 kişiyle yazdılar beni. Hayatımda kimse yok. Deniz Hanım’la da görüşmüyorum. Bu kadar açık ve netken bu şeylerin gündeme gelmesi, hiç konserlerimden söz edilmemesi beni artık kızdırıyor. Şaşırmış herhalde ya da çok iyi oynuyor” dedi.

ECE GÜRSEL RESİMLERİ İÇİN BUYRUN

Yorum yapın