Hande Ataizi: Bizi yanlış tanıtıyorsunuz

Son Güncelleme: 20.09.2020 05:55

Hande Ataizi magazin basınında haber amaçlı kullanılan şeylere tepki gösterdi. Hande Ataizinin düzenli hayatı spor yapması kendine bakması haber değil ama ayağı kayıp kafasını yarsa haber, basından bir arkadaşla tartışsa haber dedi.

“Biz birebir fantezi objesiyiz” diyen Ataizi, magazinde ünlülerle ilgili yapılan inişli çıkışlı bir takım haberler nedeniyle kendilerinin farklı bir imaja büründürüldüğünü söyledi.

“Hande Ataizi sabah erken kalkıyor, sabah sporunu yapıyor, düzgün besleniyor haber değil ama ‘Ayağı kaydı düştü, oradan bilmem ne fırlattı, o ona laf söyledi’ şimdi bunlar drama unsuru taşıdığı için bunlar cazip geliyor” diye konuşan ünlü oyuncu, bütün magazincileri de aynı kefeye koymadığını belirtti.

BRUCE WİLLS’E BİLE YAPTILAR

Bu hafta Türkiye’ye gelen dünyaca ünlü star Bruce Wills’le ilgili bir örnek de veren Hande Ataizi, “Ona da Reina’da sinir krizi geçirdi, ağladı, yemekleri beğenmedi… Reina’nın sahibi de diyor ki Bruce Wills gelmedi ki benim mekanıma, sinir krizi geçirsin, yemekleri beğenmesin” diyerek geçenlerde kendisinin Altın Portakal heykelini barda unuttuğuyla ilgili habere gönderme yaptı.

UNUTMADIM DİYORUM ANLATAMIYORUM
Hande Ataizi, “Diyorum ki unutmadım. Resepsiyona bıraktım, bana gönderdiler diyorum. Kimse beni dinlemiyor” diyerek ısrarla unuttuğuna dair haberler yapıldığını söyledi ve “Unutmadım diyorum, sesimi duyuramıyorum” dedi.

Yorum yapın