Hülya Avşar: Berlin in Berlin masturbasyon sahnesi ile gurur duyuyorum

Son Güncelleme: 14.09.2020 15:05

Hülya Avşar berlin in berlin sinema filmindeki masturbasyon sahnesi ile gurur duyduğunu ve keşke çekmeseydim diye asla pişmanlık duymadığını belirtti. Avşar, ‘Berlin in Berlin’ filmindeki unutulmaz mastürbasyon sahnesiyle ilgili konuştu.
berlininberlinhlyaavarwy8
16 yıldır konuşuluyor Hülya Avşar, yönetmen Sinan Çetin’in 1993’te çektiği ‘Berlin in Berlin’ filminde Cem Özer ile başrol oynamıştı. Hülya Avşar’ın filmdeki mastürbasyon sahnesi yıllardır konuşuluyor.

Hülya Avşar daha önce yaptığı açıklamada “Filmde bir sevişme sahnesi vardı. Oynamak istemedim. Sonra düşündüm, gencecik kadın, dul kalmış. ’Mastürbasyon yapsın’ dedim. Sinan atladı tabii” demişti. Sinan Çetin de “Hülya mastürbasyonu bilmiyordu, biz öğrettik” yorumunu yapmıştı.

‘RAHATSIZ DEĞİL,GURURLUYUM’

Hülya Avşar geçen cumartesi akşamı da Star TV’deki ‘Ya Şimdi Ya Hiç’te yine ‘Belin in Berlin’ filminden bahsetti. Mastürbasyon sahnesinden rahatsızlık değil, aksine gurur duyduğunu belirten ve bunun çok doğal olduğunu söyleyen Hülya Avşar “Herkes tarafından takdir edilmesi gereken bir sahne. Çünkü tamamen gerçekçiydi ve şimdiye kadar bizim sinemamıza hiç yansımamıştı” dedi.

İşte Hükya Afşarın berlin in berlin sinema filmindeki o sahneler video izle;

1 thought on “Hülya Avşar: Berlin in Berlin masturbasyon sahnesi ile gurur duyuyorum

1. ben erkeğim.yaşım 25 bekarım.üniversiteyi bitireli 1 yıl oldu.iyi bir işim var ama aşkım yok.ateşli ve seksi bayan arkadaş arıyorum.ekleyin pişman olmazsınız.cam açmayan asla eklemesin.camı olmayan eklemesin.mail adresim ask4802@hotmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir