Hilal Cebeci: Cem Yılmaz ile yatmak istiyorum dedi

Son Güncelleme: 11.09.2020 06:22

Hilal Cebeci yine tartışma yaratacak sözler söyledi ve Cem Yılmazla yatmak istiyorum dedi. Cem Yılmaz beni tanısa evine başka kadını sokmazdı diyerek de kendine ne kadar güvendiğini gösterdi. Hatta Hilal Cebeci Cem Yılmaz ile yatmak için evine kadar gitmiş. İşte ayrıntılar;

Hilal Cebeci’den, Cem Yılmaz’a ekrandan ilan-ı aşk: “Bir gece Cem’le yatıp, sabah birlikte uyanmayı çok istiyorum. Beni tanısa evine başka kadın sokmaz!”

Şarkıcı Hilal Cebeci, katıldığı bir televizyon programında şovmen CemYılmaz ile ilgili ilginç açıklamalar yaptı. Yılmaz’a âşık olduğunu söyleyen Cebeci, “Bir gece
onunla yatıp, sabah birlikte uyanmayı çok istiyorum. Cem’e hayranlığım aşkın da üzerinde. Beni tanısa evine başka kadın sokmaz” şeklinde konuştu.

Manken ve oyuncu sevgilisi Cansu Dere’nin, CemYılmaz’a yakışmadığını öne süren Cebeci, şöyle konuştu: “Cansu bana hiç samimi gelmiyor. Cem’e âşık değil, sadece yanında gezmekten hoşlanıyor. Ayrıca Cem’den uzun olduğu için ünlem ile noktası gibi duruyorlar. CemYılmaz’ın yanına kadın gibi kadın yakışır.” Şarkıcı, uzun zamandır rüyalarına giren Yılmaz’ın Levent’teki evine kadar gidip, kapıyı çalmaya cesaret edemediğinden geri döndüğünü de sözlerine ekledi.

Habertürk gazetesinin bu haberi için Cansu Dere neler söyleyecek göreceğiz.

Hilal Cebeci resimleri fotoğrafları için buyrun

Yorum yapın