Megan Fox gittikçe zayıflıyor Angelina Jolie gibi oldu

Son Güncelleme: 09.09.2020 04:17

Sabah gazetesinin haberine göre Megan Fox zayıflamaya devam ediyor ve iğne ipliğe döndü. Böyle giderse Megan Fox’un eski halinden eser kalmayacak. Seksi Megan Fox Angelina Jolie’ye özeniyor dedikoduları şimdiden yayılmaya başladı. İşte ayrıntılar;

Her fırsatta Angelina Jolie’yi örnek aldığını söyleyen Megan Fox, görünümünde de Jolie’nin izinden gidiyor. Genç aktris, Angelina Jolie gibi bir deri bir kemik kaldı!

Amerika’da 16 Eylül’de gösterime giren filmi ‘Jennifer’s Body’ ile gündemde olan ünlü aktris Megan Fox, son günlerde hızla kilo vermeye başladı. Birkaç yıldır Hollywood’un en seksi kadınları arasında sayılan ünlü aktris, geçtiğimiz günlerde katıldığı Toronto Film Festivali’nde zayıflığıyla hayranlarını şaşırttı.


Yeni yoga stili
Vücudunu saran kareli elbisesi içerisinde çok zayıf görünen Fox, “Yeni bir hoca eşliğinde pilatese başladım. Zaten fazla kilom olmadığı için kısa sürede sıkılaştım, bu yüzden daha zayıf görünüyorum” diye konuştu. Ayrıca Acro- Yoga adı verilen yeni bir yoga stilini de deneyen Fox, geçtiğimiz aylarda ‘Transformers 2’ filmindeki rolü için 5 kilo aldığını, bu zaman zarfında da fazla kilolarından kurtulduğunu sözlerine ekledi.

MEGAN FOX RESIMLERI ve FOTOĞRAFLARI İÇİN BUYRUN

KARACABEY

Yorum yapın