Blake Lively yeni filminde fetiş oldu

Son Güncelleme: 10.09.2020 07:41

Blake Lively yeni sinema filmi için fetiş oldu ve bu filmdede kendinden oldukça söz ettireceğe benziyor. Zaten soyunan çıplak olan söz ettirir kendinden oda öyle yapıyor ama bu sefer fetiş sahneler ağırlıkta. İşte detaylar;

Türkiye’de de beğeniyle izlenen “Gossip Girl – Dedikoducu Kız” dizisinin seksi başrolü Blake Lively, yeni filmiyle uzun süre konuşulacak gibi.Keanu Reeves, Monica Bellucci, Winona Ryder, Alan Arkin, Robin Wright Penn gibi ünlü oyuncularla kamera karşısına geçen Lively, fetiş fantezilerin kurbanı bir kızı canlandırıyor.

Filmdeki sahneleri çok uzun olmasa da cesareti ve erotizmiyle seksi aktris adından söz ettirmeyi başaracak gibi.

İşte filmden bir kaç kare;

Fetiş kelime anlamı olarak İlkel toplumlarda doğaüstü bir güç ve etkisi olduğuna inanılan canlı ya da cansız nesne, tapıncak, put. Tapınırcasına sevilen şey ya da kimse. Uğurlu sayılan şey.

Cinsel fetiş ise, Fetiş denilen şey cinsel yaşamlarda bireylerin hayatlarını çok zorlaştırmaktadır. günlük hayatlar içerisinde gerçek sıkıntılara neden oluyor. Bunun nedeni ise fetiş bir objeye bağlı takıntı yolu ile ilişkilendirilen bir cinsel uyarıdır. Bu kalem tutan bir kadın modeli de olabilir, saçını arkaya tarayan bir adam modeli de olabilir. Baktıgınız zaman bu örnek verdiğimiz iki modeli gündelik yaşam içerisinde çok sıklıkla görebilirsiniz. Bunu gördüğünüz zaman sizin için uyaran zinciri başlar.

Bu olay o bireyin hayatını gerçekten çok güçleştirir. Fetişe ait şey ile karşılaştıgında genelde erkeklerde hızlı eroksiyon, hızlı boşalma görülür. Ayrıca fetişsiz bir sevişme onlar için, yaşamları boyunca olmaz ise olmazları arasında girer. Ortamda bir ayakkabı, kadın iç çamaşırı giymemiş ise, o kadın kalem tutmuyor ise, adam saçını arkaya taramamışsa bunlar yok ise o sevişme gerçekleşmez.

Ne kadar severek evlense de, ilgi duyarak birlikte olsa da flört etse de, bu objeler o seks anından itibaren hayata girmelidir ki uyarmalar gerçekleşebilsin.

Yorum yapın