Seren Serengil acil olarak hastaneye kaldırıldı

Son Güncelleme: 10.09.2020 12:58

Seren Serengil dün akşam acil olarak acı badem hastanesine kaldırıldı ve hastaneye gelen ziyaretçilerin çok telaşlı halleri dikkat çekiyordu. Şu ana kadar hala hastanede Seren Serengil’in sağlık durumu hakkında detaylı bilgilerin daha sonra açıklanacağını umuyoruz.

Acil serviste müdahale edilen Serengil’in zehirlenme sonucu hastaneye kaldırıldığı iddia edildi. Edinilen bilgiye göre, Beykoz Acarkent’te ikamet eden ünlü sanatçı Seren Serengil için, zehirlendiği gerekçesiyle söz konusu adrese 112 Acil Servis ambulansı çağırıldı. İlk müdahaleyi evde yapan sağlık ekipleri Serengil’i Kadıköy Özel Acıbadem Hastanesi’ne getirdi.

Sedye ile acil servise alınan Serengil, burada doktorlar tarafından kontrol edildi. Serengil hastaneye getirildikten bir süre sonra annesi Nevin Teoman ve bir yakını hastaneye geldi. Nevin Teoman’ın oldukça telaşlı olduğu görüldü. Konuyla ilgili hastane yetkilileri ve Serengil’in yakınları bilgi vermedi. Serengil’in hastanedeki tedavisi sürüyor.

Seren Serengil’in sağlık sorunları yüzünden başı çok ciddi şekilde ağrıyabilir çünkü yıllardır bu şekilde çekiyor hanfendi.

KARACABEY

“Seren Serengil acil olarak hastaneye kaldırıldı” üzerine bir yorum

Yorum yapın