Tuğba Ekinci, alkollü araç kullanırken yakalandı

Son Güncelleme: 19.09.2020 06:11

Tuğba Ekinci, alkollü araç kullanırken polis tarafından yakalandı ve ehliyetine 6 ay süre ile el konuldu. Seksi şarkıcı bakalım bu durum karşısında otomobillerini kime kullandırtacak. Mutala bir şöför bulacaktır diye düşünüyorum, onun şöförü olmak isteyen çok kişi vardır.

Direksiyon başında 67 promil alkollü çıkan Tuğba Ekinci’nin ehliyeti 6 ay süreyle el konulmak üzere alındı. Tuğba Ekinci’ye ayrıca alkollü araç kullanmak suçundan trafik cezası kesildi.

Beşiktaş Etiler’de önceki gece uygulama yapan Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’ne bağlı trafik ekipleri, 34 FY 1454 plakalı aracı kontrol etmek için durdurdu. Direksiyonda bulunan Tuğba Ekinci’den aracın evrakları istendi. Yapılan incelemede aracın evraklarında bir eksik bulunmadı. Polislerin yanından ayrılma üzereyken alkol kontrolüne sokulan Tuğba Ekinci’nin kanında yasal sınırın üzerinde alkol oranı tespit edildi. Alkolmetre cihazına göre Tuğba Ekinci 67 promil alkollü çıktı.

Tuğba Ekinci’nin “B” sınıfı ehliyetine işlem yapmak için alan trafik polisleri yaptıkları incelemede ilk defa alkollü yakalandığını tespit etti. Yasa gereği Tuğba Ekinci’nin ehliyetine 6 ay el konulmak üzere işlem başlatıldı. Ardından alkollü araç kullandığı için 537 TL para cezası kesilen Tuğba Ekinci arabasını park ederek bir taksiyle polislerin yanından ayrıldı.

TUĞBA EKİNCİNİN EN GÜZEL RESİMLERİ VE FOTOĞRAFLARI

Tuğba Ekinci hanfendiye yazık olmuş diyelim bari geçmiş olsun. 🙂

KARACABEY

Yorum yapın