Bir bulut olsam dizisi 18. yeni bölüm özeti

Son Güncelleme: 13.09.2020 05:56

Bir bulut olsam dizisindeki olay sahnelerden dolayı uyarı alan dizi bu hafta 18. bölümü ile sevenleri karşısına çıkacak. Yeni bölümdede heyecanlı dakikalar ve anlar sizleri bekliyor işte özeti;

Mustafa, Dr. Serdar’a arkadan saldırıyor ve ikili arasında büyük bir kapışma yaşanıyor. Narin’in hamile olduğunu öğrenen Harun hüzünle karışık mutluluk duyar ve boşanmaktan vazgeçer. Tayin işlemlerini halletmek için Söke’ye gider. Harun’un isteğiyle Fatma ve Hatun Anne, Narin ve Harun’un evinde kalırlar. Serdar endişelidir, Narin’lerin onlarda kalmasını ister. Fakat Narin bu teklifi kabul etmez. Harun’un gitmesini fırsat bilen Mustafa soluğu Narin’in evinin önünde alır.

Narinin evine alışveriş yapan Doktor Serdar evden çıkar ve Mustafa arkadan Serdar’a saldırır. Serdar kendini korur ve Mustafa’yı oradan kovar. Zor günler geçiren Narin’in Mustafa’yı görmesini istemez ve Mustafa evin çevresinden uzaklaşana kadar orada kalır. Hapishanede olan Kadir’i Aslan Bey’in adamı Ahmet her fırsatta rahatsız eder. Kadir kızının hamilelik haberine bile sevinemez ve hapisten çıkmak için abisinin yaptıklarını anlatmayı göze alır. Mustafa, Narin’in bebeğinin kendisinden olduğunu düşünmektedir. Narin’in de bu konuda çelişkileri vardır ve hastaneye gitmeye karar verir. Narin çocuğun kimden olduğunu öğrenir ve büyük bir şok daha yaşar.

KARACABEY

Yorum yapın