Varmısın yokmusun yarışmasında boş kutu çıktı izle

Son Güncelleme: 09.09.2020 16:14

Varmısın yokmusun yarışmasında boş kutu çıktı video izle – Varmısın yokmusun yarışmasında çok enteresan bir olay oldu ve boş kutu çıktı. Bu olayı banttan yayınlayan televizyon kanalının da farketmesi ve yayın esnasında bir çok kişinin bunu görmesi şaşkınlık yarattı. Acun Ilıcalının bu konu hakkında ne söyleyeceği merak ediliyor.

Sidal adlı yarışmacının yarıştığı programın sonunda açılmayan kutulardan biri, programın bitişi sırasında yanlışlıkla açılınca kutunun boş olduğu kısa bir sürede olsa kayıtlara girdi. Bir vatandaşın tespit ettiği bu durum video paylaşım sitelerinde yerini aldı.

Banttan yayınlanan bir programda böyle bir durumun yaşanması ve buna bir açıklama getirilmemesi kafaları karıştırdı. Kutudaki yazının düşmüş olma ihtimali ve noterin unutkanlığını ihtimallerinin de değerlendirilmesi gereken bu görüntüler, Acun Ilıcalı’nın başını ağrıtacak gibi.

Programın o gün yayınlanan videosunu izleyin;

KARACABEY

“Varmısın yokmusun yarışmasında boş kutu çıktı izle” üzerine bir yorum

  1. Acun Ilıcalı bu konu hakkında bugün bir açıklama yapmış aynen şöyle;

    Bugün bir çok paylaşım sitesinde yer alan ‘ Var mısın yok musun’da kutu boş çıktı’ haberlerine Acun Ilıcalı açıklık getirdi.

    İddialar Sidal’ın yarıştığı günde çekilen bir görüntüden ortaya çıktı. Yarışmanın finalinde içinde 500 bin olması gereken ve açılmayan kutu yanlışlıkla açılınca boş olduğu görüldü. Bir vatandaşın tespit ettiği bu durum video paylaşım sitelerinde jet hızıyla dolaşmaya başladı. Bu iddialar üzerine Acun Ilıcalı , bu yaşananlara çok şaşırdığını belirterek “Biz her defasında kutulara, paraların yazıldığı farklı plaketler yapıştırırız. Bazen kutulardaki plaketlerler düşer. Bu daha önce de oldu. Noter huzurunda yapılan bir yarışmada hile yapmak mümkün değildir. Biz 10 yıllık emeğimizi çöpe atar mıyız. Neden böyle şeylere ihtiyaç duyuluyor anlamıyorum. Şüphesi olana tüm kayıtları gösterebilirim ” dedi.

    Cevapla

Yorum yapın