Almanya Türk kızı Elif demirezer video izle

Son Güncelleme: 20.09.2020 19:41

Almanya’nın pro 7 tv kanalının düzenlediği popstar yarışmasında elemeleri geçerek finale kadar Türk kızı Elif ülkenin gündemine oturdu. Yarışmaya katılarak finallere gitmeye hak kazan diğer bir Türk kızı ise Esra.

Almanya’nın popüler Pro 7 kanalının düzenlediği Popstar yarışmasında elemeleri geçerek Amerika’nın Las Vegas kentindeki finallere gitmeye hak kazanan Türk kızları Elif ve Esra dikkatleri üzerlerinde topladı.

Bild gazetesinin “Elif Almanya’yı büyüledi” başlığını kullandığı 16 yaşındaki Elif yarışmaya Berlin’den katıldı. Gitar çalabilen Elif aynı zamanda beste yapıyor. Yarışmanın favorisi olarak gösterilen Elif hakkında Alman medyasında bugüne kadar çok sayıda haber çıktı.

Türk kızı Elif’in kısa sürede büyük bir hayran kitlesi oluştu. İnternetteki video paylaşım sitesi Youtube’deki videosu hergün binlerce kişi tarafından izleniyor. Paris’e düzenlenen bir okul gezisine katıldığı sırada dişi kırılan Elif güzelliği ve sempatik tavırlarıyla da büyük beğeni topluyor.

Almanya’daki ön eleme ve elemeleri kazanan Elif, 19 arkadaşı ile birlikte Las Vegas’a giderek buradaki finallerin ilk etabını da başarı ile tamamladı. İnanılmaz bir yetenek olarak nitelendirilen Elif’in gitarın yanı sıra piyano çaldığı ve rahat sempatik tavırları ile beğenildiği bildirildi.
Buyrun Türk kızı Elif’in şarkısını dinleyin;

Yorum yapın