Kızlık zarımı diktirmeliyim ne zaman yapmam gerekir?

Son Güncelleme: 22.09.2020 17:28

Soru: Kızlık zarımı diktirmeliyim ne zaman yapmam gerekir? Kızlık zarı Türkiye hala erkeklerin bir kadında evlenmeden önce aradıkları şartların başında gelmekte ve konudada bayanların ciddi korkuları var. Daha önceden ilişki yaşamış bayanlar başka bir erkekle evlenecekleri zaman kızlık zarını diktirmek istiyorlar. İşte bu soruya verilan cevap;

Sevgilimden ayrılmak zorunda kaldım ama onunla ilişkiye de girmiştim. Şimdi kızlık zarımı diktirmek istiyorum. Bu işlemi ne zaman yaptırmam gerekiyor ? Evliliğe şimdilik çok sıcak bakmıyorum. Ama zamanı gelince de evlenmek istiyorum. Yardımınızı bekliyorum.

Cevap: Zar evlendiğinde, ilk geceden 1-2 gün önce ya da aynı gün dikilirse sonuç alınır. Daha önceden dikilmesinin yararı olmaz. Bunu da yapacak kadın doğum uzmanlarıdır. Zamanı gelince bu doktoru bulmalısın.

Cinsel Sorunlar

2 thoughts on “Kızlık zarımı diktirmeliyim ne zaman yapmam gerekir?

1. bn 23 yasındayım ve erkek arkadasımla bır ılıskıye grdım ve suanla onula bırlıkte degılım ayrıldık ben kendımı ona guvenerek emanet ettm o bırakp gttı.sizden yardım ıstıyooorum bn hıc evlenemıyecekmıyım bu kızlık zarını dıktırınce ne oluyor ayrıntılı cvp beklıyorum..

2. hocam nolur yardım edın yalvarırm sevgilim benmle ilişkiye girmek istıo ama ben cok korkuorum ileri giderde kızlık zarıma zarar werır dıe napmam gerek yalavırım yardım edın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir