Bar Rafaelli Sabah Tümer’in konuğu oldu

Son Güncelleme: 09.09.2020 07:04

Bar Rafaelli CNNtürk’te yayınlanan Saba Tümer ile bu gece programına konuk oldu. Bar Rafaelli gerçektende çok güzel bir kızmış, programı izleyenler bunu farkedeceklerdir. İşte o programdan enteresan detaylar;

23-25 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek olan ‘Fashionable Istanbul’ etkinliği nedeniyle Türkiye’ye gelen ünlü top model Bar Rafaelli, CNNTURK’te Saba Tümer’in programına konuk oldu.

Doğan Holding’in medya sponsoru olduğu ve CNNTURK tarafından da yayımlanacak olan uluslararası moda etkinliğine katılan Rafaelli, daha önce bir kez daha annesiyle birlikte İstanbul’a geldiğini anlattı.

Ağustos ayında Türkiye’ye gelen ünlü model, burada çok fazla tanınmadığı için rahat rahat dolaştığını ancak bu gelişinde Nişantaşı’nda dolaşırken bir çok insanın kendisini tanıyarak fotoğraf çektirmek istediklerini söyledi. Bar Rafaelli, “Gerçekten çok ilginçti. Geçen ay buraya geldiğimde sokakta rahat rahat yürüyebiliyordum. Şimdi ise 15 fotoğrafçı vardı mesela bir dükkana girdiğimde, herkes üzerime geldi. Bir baktım, onları gördüm. Ancak eğlenceliydi diyebilirim” ifadesini kullandı.

İstanbul’u çok beğendiğini belirten Bar Rafaelli, “Bu kadar güzel, bu kadar eğlenceli olacağını düşünmemiştim” dedi. Daha önce bir çok şarkıcıdan ve aktörden İstanbul hakkında güzel şeyler duyduğunu belirten İsrailli manken, “Her zaman gelmek istediğim bir yerdi. Özellikle İsrail’e yakın olduğu için gelmek istemiştim. Çok güzel buluyorum burayı” dedi.

HEDİYE OLARAK NAZARLIK GÖTÜRÜYOR

İstanbul’da barlara ve boğazdaki çeşitli restaurantlara gittiğini söyleyen Rafaelli’nin kolundaki nazar boncuklu bileklik de dikkat çekti. Ünlü model, bilekliğini Türkiye’den değil New York’tan aldığını ancak buradan da yakınlarına, sevdiklerine götürmek için bir çok nazarlık aldığını belirtti.

O GÜN ÇOK UTANMIŞ

İşi nedeniyle sürekli seyahat eden ve Bar Rafaelli, bir anlamda uçakta yaşadığını, zor olsa da bir anlamda çok şanslı olduğunu söyleyerek “Çok eğlenceli yerlere gidebiliyorum. Farklı insanlarla tanışıyorum. Bir ay içinde mesela 10 ülkeyi ziyaret ediyorum. Pek çok kişi bunu yapma fırsatı bulamıyor. Çok heyecanlı bir işim var aslında” dedi.

Bu arada bir keresinde kendi resminin bulunduğu bir uçakta seyahat ettiğini söyleyen Bar Rafaelli, bunun çok utanç verici olduğunu söyledi. Rafaelli, “Çünkü böyle bir şeyi beklemiyordum aslında. Uçağa gittim ve çok garip geldi bana. 20 başka manken de vardı, böyle rahatsız hisseden. Resminizi orada, uçağın üzerinde görüyorsunuz. Aynı zamanda eğlenceli de. Her zaman hatırlayacağım bir şey bu” şeklinde konuştu.

KEBABA BAYILMIŞ

Rafaelli, Türk yemeklerinin İsrail yemeklerine benzediğini ve çok beğendiğini de söyledi. Özellikle kebap, küçük köfteler ve lahmacunu çok sevdiğini belirtti.

LEONARDO Di CAPRİO İLE İLİŞKİSİ HAKKINDA KONUŞMAK İSTEMEDİ

Saba Tümer, ünlü top modeli özel hayatı ile ilgili sorularla da sıkıştırdı. Bir süredir Leonardo Di Caprio ile birlikte olan ve bir süredir ayrı oldukları konuşulan Bar Rafaelli, “Ayrı mısınız, barışık mısınız?” şeklindeki soruya “Her ikisini de söylemezdim zaten. Dürüst olmak gerekirse” dedi.

Tümer, neden bu sorulara yanıt vermediğini sorduğunda Bar Rafaelli, ketum tavrını sürdürerek “Sanki hayatım çok kamu önünde, göz önünde. Neler yaptığım, nerede alışveriş yaptığım, nerede yemek yediğim, herşey görünüyor. Dolayısıyla kendime saklayabildiğim kısmını saklamaya çalışıyorum” yanıtını verdi.

Ancak bu cevaplarla pek de yetinmeyen Saba Tümer, konuğunu sıkıştırmaya devam etti ve “Şu an ayrı mısınız, barışık mısınız pek ilgilenmiyorum. Yalnız barışık olduğunuzda, mesela diyelim ki oyunculuk yapıyorsunuz. Oyunculukla ilgili bir şeyler anlatıyor mu?” diye sordu.

Bar Rafaelli, bu soruyu da ustalıkla geçiştirerek “Hayatımdaki erkekler hakkında konuşmak ne yazık ki istemiyorum. Çok özel olduğunu düşünüyorum ve benim yanımda olmadıklarında başkaları hakkında konuşmak istemiyorum” dedi.

Saba Tümer, Leonardo De Caprio özelinde değil genel olarak böyle bir soru yönelttiğini belirtince Bar Rafaelli, politik bir yanıt vererek “Bence her ilişki zaten zordur bazen. Ünlü olun ya da olmayın ilişki başlı başına zordur ya da kolaydır. Zor kısımları vardır, kolay kısımları vardır” dedi.

Saba Tümer, bu yanıt üzerine ünlü modele politik yanıtları nedeniyle bir espri yaparak “Siyasetçi olmayı düşünüyor musunuz?” şeklinde bir soru yöneltti. Rafaelli ise “Bu sorulara o kadar alışkınım ki” şekilned bir yanıt verdi.

Tümer’in espri yaptığı şeklindeki uyarılar üzerine de ünlü top model, “Biliyorum, biliyorum. Ben de espri yapıyorum. Sorunuza gelirsek hayır siyasetçi olmayı düşünmüyorum. Zaten geldiğim yerde bu çok zor” ifadesini kullandı.

Bar Rafaelli, izleyicilerden gelen benzer sorular için de “İstediğinizi sorabilirsiniz ancak yanıt aynı olacak” diyerek ilişkisi hakkında konuşmayacağını da vurgulamış oldu.

TÜRK KADINLARI ÇOK İYİ GÖRÜNÜYOR

Bar Rafaelli, Türkiye hakkındaki izlenimlerinin yanısıra Türk kadınlarıyla ilgili düşüncelerine de açıkladı. Türkiye’deki kadınların her zaman çok bakımlı, takıları, topuklu ayakkabılarıyla, makyajlarıyla çok temiz ve bakımlı göründüklerini söyledi.

DÜNYANIN ÜNLÜ ŞEHİRLERİNDEN SONRA iSTANBUL’DA

Modanın kalbinin attığı New York, Milano, Paris gibi şehirlerin geleneksel moda şovu ‘Fashionable’ bu etkinlikle Türkiye’ye getirilmiş oluyor.

Dolmabahçe Sarayı’nın bahçesinde kurulacak dev bir çadırda gerçekleştirilecek olan ‘Fashionable İstanbul by Avea’da aralarında Missoni, Salvatore Ferragamo, Vivienne Westwood, Roberto Cavalli, Gianfranco ve Ferre’nin de yer aldığı dünyaca ünlü tasarımcılar boy gösterecek.

KARACABEY

Yorum yapın