Zuhal Topal Esra Erol’umu taklit ediyor

Son Güncelleme: 13.09.2020 04:16

Esra Erol kendisi yerine izdivaç programını sunmaya başlayan Zuhal Topal için, beni taklit ediyor dedi. Zuhal Topal ise muhatabım değil kendisi diyor. Herkes aslında işini yapsa sorun olmaz diye düşünüyorum. Esra Erol izdivaç programından ücretini iki katına çıkarmak istediği ve yapımcıların da bunu kabul etmediği için ayrılmıştı.

“İzdivaç” programının eski sunucusu Esra Erol, yeni sunucu Zuhal Topal’ı kendisini taklit etmekle suçladı. Polemiğe girmek istemediğini söyleyen Topal ise “Esra Hanım muhatabım değil” dedi.

Zuhal Topal, “Papatyam” dizisinin ilk bölümünde bir evlilik programı sunucusunu canlandırmış ve performansı büyük beğeni görmüştü. Star TV’de ekrana gelen “İzdivaç” programından Esra Erol’un ayrılması üzerine de yapımcıların aklına gelen ilk isim Zuhal Topal oldu. Kelebek’in haberine göre, Topal, yeni yayın döneminden itibaren programı sunmaya başladı. Ancak geçtiğimiz günlerde “Laf Aramızda” programında Bilal Özcan’ın konuğu olan Esra Erol, Topal’ın kendisini taklit ettiğini öne sürdü.

Esra Erol, “Senin yerine programı sunan Zuhal Topal’ı nasıl buluyorsun?” sorusunu şöyle yanıtladı: “Zuhal Hanım çok iyi taklit yapıyor. Ama o benim programımı yaparken ne o Esra, ne de ben Zuhal’im. Bildiğim kadarıyla canlı yayında da tecrübesizlik yaşadı. O doğuştan oyuncu, ben de doğuştan sunucuyum. Benim olaya bakışımla, derleyip toplamamla onunki başka olur. Kimse kimsenin yerini tutamaz.”

Ünlü sunucunun bu sözleri karşısında Zuhal Topal, polemiğe girmek istemediğini söyledi. Böyle haberlerle gündeme gelmek istemediğini belirten Topal, “Bu tür açıklamalara cevap vermek istemiyorum. Ben sadece işimi yapıyorum, zaten bunlara ayıracak zamanım da yok. İnsanlar bildiği gibi konuşur. Ortada beni ilgilendiren bir durum yok, cevap hakkım da yok. Olsa da kullanmak istemiyorum. Esra Hanım muhatabım değil” diye konuştu.

İzdivaç ilk başlarda aleviler ve söylenmemesi gereken kelimeler yüzünden tepki aldı ama Zuhal Topal ile ilermeye ve izlenmeye devam ediyor.

Yorum yapın