Beşir, Behlül ve Bihteri gördüğünü Adnan Beye söyleyecekmi?

Son Güncelleme: 14.09.2020 19:18

Kanald kanalında yayınlanan Aşkı memnu dizisinde Beşirin artık Behlül ve Bihteri gördüğünü geçen haftaki programda gördük ve şimdide merak edilen konu Beşir’in Adnan Beye Behlül ve Vihteri öpüşürken gördüğünü söyleyip söylemeyeceği.

Kanal D’de yayınlanan dizide, yasak aşk yaşayan Bihter ve Behlül’ü kimin gördüğü bir kaç bölümdür izleyiciyi oyalıyordu. Bihter’in kafasını hayli meşgul eden bu problem, sonunda öfkeye dönüştü.
Kendilerini kimin görmüş olabileceği konusunda tahminler yürüten ve yanlış iz üstünde yürüyen Bihter, son olarak annesi üzerindeki şüphelerini arttırdı.

Firdevs Hanım’ın son günlerdeki şüpheli ve esrarengiz tavırları da Bihter’in endişelerini büyüttü.
Behlül ile birlikte olduğu gece küpesini düşüren ve daha sonra odasında bulan Bihter, bunu annesinin Katia’ya yaptırmış olabileceğini düşünerek önce onu azarladı. Ne olduğunu anlamayan Katia’dan sonra, odasını düzelten Nesrin’i de paylayan Bihter’in halleri, evdekileri de kuşkulandırmaya başladı.
Tüm bunları bir köşeden izleyen Beşir ise, ikiliyi gören gerçek kişi olarak şüpheleri üzerine çekmedi.

Ancak seyirci, o gece yaşananları bir kez de Beşir’in gözünden görünce, durum iyice netleşti. Bihter bir ara Beşir’den şüphelense de Behlül’ün pek ihtimal vermemesi üzerine yine şüphelerini annesinde yoğunlaştırmaya devam etti.

Beşir’in Adnan Bey’i arayarak çok önemli bir konuda konuşacağını söylemesine tanıklık eden Behlül’ün kafası karıştı. İçine şüphe düşen Behlül, ihtimal vermese de ‘Acaba?’ sorusu zihnini meşgul etmeye başladı.
Nihal’le magazincilere yakalanan Behlül’ün evde yaşanan krizden sonra yurtdışına gitme kararı Bihter’in hiç hoşuna gitmedi.

Behlül’e veda etmek için odasına gitmek isteyen Bihter, merdivenlerde Beşir ile karşılaşınca neye uğradığını şaşırdı. Beşir’in Adnan Bey ile konuşmasını engelleyen Bihter, endişelerini Behlül ile paylaştı. Ancak Behlül, kendilerini gören kişinin Beşir olmadığı kanaatindeydi.
Behlül ve Bihter, odadayken bu kez de Nihal’e yakalandı. Aşıkların yüreği ağzlarına gelse de durumu kurtarmayı başardılar. Anlaşılan evdeki bu köşe kovalamaca, iki aşığın yüreklerini daha çok ağızlarına getirecek ve tabi izleyenlerin de.
Bu arada final sürprizi de Beşir’den geldi. Kapıya çıkan Behlül ve Bihter’in paçalarını iyice tutuşturan Beşir, Adnan Bey’e kendisiyle çok önemli bir şey konuşmak istediğini söyledi. Yasak aşıklar, Adnan Bey ve Beşir’in arabayla köşkten ayrılışını büyük bir merak ve endişe içinde izlerken bölüm de sona ermiş oldu.

Beşir’in gördüğü herşeyi Adnan Bey’e anlatıp anlatmayacağını ise gelecek hafta hep birlikte göreceğiz…

KARACABEY

Yorum yapın